http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

9 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Протокол №2 від 16.03.2017
 На головну / Цивільний захист населення і територій / Протоколи засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС 2017

                                                                      

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ   № 2

ПОЗАЧЕРГОВОГО   ЗАСІДАННЯ     РАЙОННОЇ   КОМІСІЇ   З
        ПИТАНЬ   ТЕХНОГЕННО - ЕКОЛОГІЧНОЇ

БЕЗПЕКИ   І  НАДЗВИЧАЙНИХ   СИТУАЦІЙ

від   16  березня    2017 року

Головував:  Перший  заступник  голови  райдержадміністрації, перший заступник  голови  комісії  Тринчук  Андрій  Ігорович

Присутні:    члени  комісії  ( за  списком)

Запрошені:  за  окремим  списком

 

Слухали 1. Про   тренування  членів   районної  комісії  щодо їхніх  дій  по  сигналу  «Оголошено збір»   ( М.Долинський).

 

        За  результатами  доповідей  та з урахуванням  обговорення, комісія  вирішила:

                                      

 1.Інформацію  начальника  відділу  з  питань   цивільного захисту  та взаємодії  з правоохоронними  органами  райдержадміністрації М.Долинського   взяти до  відома.

2. Звернути  увагу  членів  комісії  на правильність  та  своєчасність надання  підтвердження  про одержання  команди  на  збір  комісії.

3. Контроль  за виконанням  рішення  комісії  покласти  на  відділ  цивільного  захисту  та взаємодії  з  правоохоронними органами  райдержадміністрації  (М.Долинський). 

 

Слухали 2. Про  стан готовності  органів  виконавчої   влади, органів  місцевого  самоврядування  , спеціалізованих служб  цивільного  захисту  до пропуску  льодоходу, повені та паводків  у 2017 році    (П.Людкевич,М.Долинський, О.Кравців).

 

         За  результатами  обговорення   та з урахуванням  пропозицій,  комісія вирішила

 

 1. Інформацію взяти до відома.

 2. Сільським, селищним головам:

     провести перевірку стану готовності до пропуску повені зливових каналізаційних та дренажних систем населених пунктів, водовідвідних і меліоративних каналів, русел малих річок, водопропускних і гідротехнічних споруд;

      за результатами перевірок здійснити комплекс заходів щодо очищення систем відведення поверхневих вод, зливних каналізаційних та дренажних систем, меліоративних каналів, водопропускних споруд під автомобільними мостами та дорогами, розчищення русел річок від захаращення, та інших систем водовідведення населених пунктів.

                  

                                                              Термін: до 01.06.2017р.

 

3.Відділу   з питань  цивільного захисту та взаємодії  з правоохоронними  органами  райдержадміністрації  (М.Долинський)  відкоригувати плани  реагування  на  надзвичайні ситуації, пов’язані  з пропуском льодоходу, повені  і  паводків  та забезпечити  поповнення  матеріального резерву  для запобігання і ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій  відповідно до затверджених номенклатур.

                                                             Термін: до 20 березня 2017р.

 

 4.Головам  Рожнятівської, Перегінської, Брошнів-Осадської   комісій     з питань  техногенно-екологічної  безпеки  і  надзвичайних ситуацій  на засіданнях  розглянути  зазначене  питання  і  визначити, з урахуванням  наслідків  стихії  2008  року, небезпечні місця  на території  для проведення  на них запобіжних  заходів  і організації контролю, за їх станом  при проходженні   льодоходу, повені  і паводків.

 

                                                              Термін:на чергових засіданнях  комісій  

 

5.Контроль за виконанням  рішення  комісії  покласти  на  відділ  цивільного  захисту  та взаємодії  з  правоохоронними органами  райдержадміністрації  (М.Долинський ) доручивши йому подати  голові комісії  відповідну інформацію  до 01 квітня 2017 року,  та до 01 грудня 2017 року.

 

Слухали 3.Про  заходи   щодо  запобігання  та протидії  масовим  пожежам   лісів,торфовищ  і  сільськогосподарських  угідь  у літній  період  2017 року ( П.Людкевич,  директор    ПАТ  Івано-Франківськторф»В.Дмитрів,  І.Країло, О.Мазуркевич).

 

         За  результатами  обговорення   та з урахуванням  пропозицій,  комісія вирішила:

 

    1. Сільським,селищним  головам:

      приймати рішення щодо тимчасових обмежень на відвідування населенням лісових масивів і в’їзду до них автотранспортних засобів на період високого і надзвичайно високого класів пожежної небезпеки;

      організувати постійний моніторинг за станом пожежної безпеки в природних екосистемах і забезпечити оперативне залучення всіх необхідних сил та засобів для гасіння загорань на ранніх стадіях їх виникнення;                           активізувати роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил поведінки і дотримання пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах та порядку дій у разі виникнення пожеж.

                                                                                                  

 Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

2.Рожнятівському відділенню поліції (М.Сидорук) спільно з ДП «Брошнівський ЛГ» ( І Кузан) та ДП «Осмолодський ЛГ»(О.Фрик):

вжити заходів щодо обмеження доступу населення до лісових масивів у період високого та надзвичайного високого класів пожежної небезпеки і розкриття причин виникнення лісових пожеж.

                                                     

          Термін: протягомпожежонебезпечногоперіоду

 

3.Начальнику  дорожньо-ремонтного пункту  № 3 філії Долинської ДЕД  (В.Библів)  вивчити  питання  та вжити заходів   щодо порізки  тополь  на придорожніх  смугах.

 

4.Директору  ПАТ  « Івано-Франківськторф» ( В.Дмитрів)  вжити  всіх  максимальних  заходів  у  співпраці  із  головою с/ради   с.Н.Струтинь.

 

5.Начальнику  фінансового   управління   райдержадміністрації (Р.Баричка):

 при необхідності підготувати розпорядження  райдержадміністрації щодо виділення з резервного фонду районного бюджету необхідні кошти для придбання пально-мастильних матеріалів для виконання робіт з ліквідації пожеж на території району.

 

        Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

           

6.Районному відділу Управління ДСНС України в області (П.Людкевич) спільно з ДП «Брошнівський ЛГ та ДП «Осмолодський ЛГ» посилити роз’яснювальну  роботу щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах (розміщення у засобах масової інформації та на офіційних сайтах відомств, звернень до мешканців району).

 

     Термін: протягом пожежонебезпечного періоду

 

7.Головам   місцевих  комісій  з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій   до  28.03.2017р. провести  засідання  комісій, на яких  розглянути  питання  щодо  дій  місцевих органів виконавчої влади, пов’язаних із протипожежним захистом лісів, торфовищ, сільгоспугідь та оперативного реагування  на них. Забезпечити  доведення  рішень  комісій до населення.

        Про  результати  проінформувати  до  01.06.2017 року  відділ з питань  цивільного  захисту  та взаємодії з правоохоронними органами  райдержадміністрації  (М.Долинський).

8. Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з цього  питання  покласти  на 

 відділ з питань  цивільного  захисту  та взаємодії з правоохоронними органами  райдержадміністрації  (М.Долинський),   доручивши йому подати  голові комісії  відповідну інформацію  до 01 жовтня 2017 року.

 

Слухали 4.Про  стан   забезпечення   населення   якісною  та безпечною  для здоровя  питною водою ( І.Гіряк ).

 

                 З метою  покращення  стану централізованого  водопостачання   і  забезпечення   населення  якісною та безпечною  для  здоровя  питною водою,  комісія  вирішила:

 

1. Начальнику управління   .Держпродспоживслужби  в  районі (І.Гіряк)

забезпечити ефективний моніторинг централізованих водопроводів, заклади громадського харчування, загальноосвітні навчальні заклади.

 

                                        Термін: протягом  року

 

2. Начальнику  КП  «Рожнятівводгосп»  (Я.Лутчину) , начальнику  комунального  підприємства  Брошнів_Осадської  с/ради  (В.Возняк):

     забезпечити виконання Програми щодо забезпечення населення району на 2006-2020 роки якісною питною водою на централізованому водопроводі КП «Рожнятівводгосп» та на централізованому водопроводі Брошнів-Осадської селищної ради.

                                        Термін: протягом  року

 

      визначити перелік та обсяг систем питного водопостачання (водопровідні мережі), що першочергово потребують проведення капітального ремонту та забезпечити проведення ремонтних робіт;

                                         Термін:  до 01  червня  2017року

 

3. Контроль  за виконанням   рішення   комісії  з цього  питання  покласти  на управління   .Держпродспоживслужби  в  районі (І.Гіряк)  доручивши  йому  надати  відповідну  інформацію  до  05 червня 2017року

 

Слухали: 5. Про   ситуацію  зі спалахами    гострих  кишкових інфекцій (І.Гіряк).

 

         З  метою  забезпечення  стабільної  санітарно- епідемічної  ситуації  в районі, комісія  вирішила

 

1.Начальнику  управління  економіки райдержадміністрації(Н.Герасимчук) забезпечити організацію  проведення комісійних перевірок із залученням спеціалістів Держпродспоживслужби та інших причетних  служб і відомств вищезазначених об’єктів щодо додержання ними вимог санітарного законодавства, додержання виробниками  продукції стандартів, технічних умов та інших вимог, пов’язаних з якістю продукції, санітарних та ветеринарних правил, правил торгівлі на об’єктах громадського харчування та торгівлі, законодавства про захист прав споживачів тощо.;

 

                                              Термін:  на  протязі року

 

2.Начальнику управління Держпродспоживслужби  в районі (І.Гіряк),начальникам  комунальних  служб при селищних  радах  Рожнятівської та  Брошнівської  (Н.Потапенко), ( В.Возняк):

           вживати заходи щодо забезпечення населення питною водою гарантованої якості, охорони відкритих водойм, регулярної очистки території населених  пунктів від побутових  відходів та нечистот;

          визначити перелік та обсяг систем питного водопостачання (водопровідні мережі), що першочергово потребують проведення капітального ремонту та забезпечити проведення ремонтних робіт;

3. Рожнятівському відділенню поліції (М.Сидорук) вжити дієвих заходів щодо недопущення стихійної торгівлі продовольчими товарами;

 

                                              Термін: на протязі  року

 

4. Начальнику  відділу освіти  райдержадміністрації (Р.Стоцький) спільно із працівниками управління Держпродспоживслужби  в районі,  провести необхідну підготовку  закладів оздоровлення та відпочинку до літньої оздоровчої компанії, акцентуючи увагу на  стані водопровідних та каналізаційних систем, організації харчування, медичного забезпечення та здійсненні заходів з профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань і харчових отруєнь;

                                               Термін:  протягом  навчального  року

 

5.Начальнику управління Держпродспоживслужби  в районі (І.Гіряк):        забезпечити через засоби масової інформації постійне інформування населення щодо заходів з профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань.

 провести семінар – навчання сільських голів з питань попередження виникнення можливих епідускладнень при проведенні масових заходів в побуті, вручити пам»ятки з даного питання, попередити про цивільно  - правову відповідальність організаторів заходів.

6. Контроль  за виконанням   рішення  комісії  з цього  питання  покласти  на 

  управління Держпродспоживслужби  в районі  ( І.Гіряк)   доручивши  йому  надати відповідну   інформацію  голові  комісії   до  20 березня 2017 року.

                            

Слухали 6. Про протипожежний  стан  культових  споруд ( П.Людкевич.)

 

     З метою збереження  культових споруд на території району, комісія  вирішила:

 

1.Начальнику районного УДСНС (П.Людкевич) підготовити  листи деканамУГКЦ Рожнятівського та Перегінського деканату а також декану УПЦКП Рожнятівського деканату:

про забезпечення  у темний час доби територію навколо культових споруд освітленням;

забезпечити приміщення первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) згідно норм належності;

територію забезпечити пожежними щитами з розрахунку один пожежний щит на 5000 м2 та укомплектувати їх відповідним інвентарем;

приміщення культових споруд обладнати системами протипожежного захисту та утримувати їх в постійній готовності;

провести вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горища (крім дерев’яних);

приміщеннята територію забезпечити відповідними знаками безпеки;

провести замір опору ізоляції силової та електросвітильної мережі  та контурів заземлення;

евакуаційнішляхи та виходи утримувати вільними не захаращеними для безперешкодного проведення евакуації.

 

  Термін: постійно

 

2. Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з  цього  питання   покласти 

районний  відділ Управління ДСНС України в області (П.Людкевич) доручивши  йому  подати  голові  комісії  відповідну  інформацію  до  01  грудня 2017 року.

 

Слухали7.Про впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки  (П.Людкевич).

 

       З метою попередження  надзвичайних ситуацій, створення  ефективних  систем  раннього  виявлення  надзвичайних ситуацій  та оповіщення людей у разі їх виникнення, комісія  вирішила:

 

1. Керівнику підприємства по переробці нафти ПП «Прикарпаткомплект» смт.Богородчани вул. Шевченка, 20/85 (Ковачу А.А.) надати відповідні документи для вивчення питання щодо функціонування даного об’єкту на території Рожнятівського району за адресою смт. Рожнятів вул. Рильського, 26.

2. Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з  цього  питання   покласти 

районний  відділ Управління ДСНС України в області (П.Людкевич).

 

Слухали8. Про забезпечення проведення у 2017 році нетехнічної розвідки територій, імовірно-забруднених (забруднених) вибухонебезпечними предметами  (П.Людкевич).

 

         За  результатами  обговорення   та з урахуванням  пропозицій,  комісія вирішила:

1.Рожнятівському РВ УДСНС (П.Людкевич ) та відділу з питань цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами   райдержадміністрації (М.Долинський):

налагодити постійну взаємодію з органами місцевого самоврядування, районним військовим комісаріатом, іншими підприємствами, установами і організаціями щодо питань збору та аналізу необхідних  даних  для  визначення  та документування територій, забруднених (ймовірно забруднених) вибухонебезпечними предметами, а також проведення планування робіт з проведення технічної розвідки та подальшого знешкодження вибухонебезпечних предметів;

ініціювати розгляд питань збору та аналізу необхідних  даних  для  визначення  та документування територій, забруднених (ймовірно забруднених) вибухонебезпечними предметами, а також проведення планування робіт з проведення технічної розвідки та подальшого знешкодження вибухонебезпечних предметів на робочих нарадах керівного складу органів влади, підприємств, установ та організацій, а також на загальних зборах із залученням місцевого населення;

здійснити через місцевий державний архів аналіз історичних даних щодо районів ведення бойових дій, відомостей про колишні військові та вогневі позиції, свідчення учасників бойових дій минулих воєн, відомостей про великі за площею території, на яких велася військова діяльність;

забезпечити  проведення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

                                           Термін: постійно

 

2. Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з  цього  питання   покласти 

районний  відділ Управління ДСНС України в області (П.Людкевич).

 

Слухали 9. Про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної дружини (ДПД)( П.Людкевич)

 

         За  результатами  обговорення   та з урахуванням  пропозицій,  комісія вирішила:

 

1. Сільським, селишним  головам:

 продовжити виконання розпорядження Рожнятівської РДА №232 від 08.09.2014 року «Про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної охорони»;

відповідні прийняті рішення та матеріали представити до Рожнятівського РВ УДСНС за адресою: смт. Рожнятів вул. Шкільна, 26.

         

                                                 Термін: постійно

 

2. Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з  цього  питання   покласти 

районний  відділ Управління ДСНС України в області (П.Людкевич) доручивши  йому   подати голові комісії  відповідну інформацію  до 01 червня  2017р.

 

Слухали:10.Про активізацію роботи щодо створення підрозділу місцевої пожежної охорони на території району (с. Спас) (П.Людкевич)

 

         За  результатами  обговорення   та з урахуванням  пропозицій,  комісія вирішила:

 

1.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації (Р.Баричка), начальнику районного  РВ УДСНС (П.Людкевич)при перегляді районного бюджету на 2017 рік розглянути питання щодо можливості виділення коштів на створення спільно із сільськими радами  місцевої пожежної охорони по Липовицькому напрямку в с. Спас.

2.Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з  цього  питання   покласти 

районний  відділ Управління ДСНС України в області (П.Людкевич).

 

Слухали11. Про стан пожежної безпеки в житловому секторі  (П.Людкевич)

 

     З метою недопущення  пожеж  в житловому  секторі, комісія  вирішила:

 

1. Сільським, селищним  головам:

відповідно до глави 10 Кодексу цивільного захисту України та з метою виконання розпорядження голови Рожнятівської РДА № 8 від 13.01.2017 «Про навчання населення правил безпеки життєдіяльності в 2017 році»:

           залучати депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, релігійні громади, заклади освіти села до здійснення роз’яснювальної роботи щодо профілактики пожеж, запобігання випадків травмування і загибелі людей на них, дій населення у надзвичайних ситуаціях;

           організувати навчання населення за місцем проживання, в закладах та установах комунальної власності правилам пожежної безпеки в побуті та заходам безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій;

           проаналізувати стан водопостачання та здійснити комплекс заходів щодо забезпечення нормативів витрачання води на пожежогасіння;

           передбачити обладнання кутка в селищних сільських радах по навчанню населення правил безпеки життєдіяльності.

 

Термін: постійно

 

2.Контроль  за  виконанням  рішення  комісії  з  цього  питання   покласти 

районний  відділ Управління ДСНС України в області (П.Людкевич) доручивши  йому  надати  відповідну інформацію  до  25  грудня  2017року.

 

 

 

 

Перший  заступник  голови 

райдержадміністрації , перший  заступник

голови  комісії                                                                         Андрій   Тринчук

 

  

Відповідальний  секретар  комісії                                        Марія    Бабінчук
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області