http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

2 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Інформація про стан виконання Рожнятівською районною державною адміністрацією антикорупційної програми обласної державної адміністрації
 На головну / Антикорупційна політика

 

 

Інформація про стан виконання Рожнятівською районною державною адміністрацією антикорупційної програми обласної державної адміністрації

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки», Постанови Кабінету Міністрів України  від 04.09.2013 року № 706 « Питання запобігання та виявлення корупції» , розпорядження облдержадміністрації  від 28.02.2017 р. № 98 «Про затвердження антикорупційної програми обласної державної адміністрації на 2017рік» у I кварталі 2017р. в районній державній адміністрації виконувались наступні заходи  щодо запобігання і протидії корупції: 

 

1. Визначення засад загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції в діяльності облдержадміністрації, заходи з їх реалізації, а також з виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми:

 

1.1.Прийнято розпорядження районної державної адміністрації від 10.03.2017 року № 78 «Провиконання антикорупційної програми обласної державної адміністрації на 2017 рік»,  затверджено План заходів уповноваженої особи з питань запобігання і виявлення корупції в районній державній адміністрації  на 2017 рік.

 

1.2. Систематично проводилось інформування працівників районної державної адміністрації щодо необхідності вчасного подання електронних декларацій, порядку  подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування. Зокрема керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації 15.03.2017 року направлено офіційного листа з цього приводу, а також неодноразово зазначалось у протокольних дорученнях голови райдержадміністрації.

1.3.В районній державній адміністрації виявлено  один факт несвоєчасного подання електронної декларації працівником, яка станом на 01 вересня 2016 року займала згідно зі статтею 50 Закону України « Про запобігання корупції» відповідальнета особливо відповідальне становище та яка вжеподавала щорічну декларацію    за 2015 рік, - начальником відділу з питань усиновлення, опіки і піклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей райдержадміністрації.. Електронна декларація фактично подана 03.04.2017 року.

    Про факт несвоєчасного подання декларації повідомлено НАЗК 04.04.2017  року.

1.4. Конфлікту інтересів в діях  посадових осіб районної державної адміністрації  не виникало.

1.5. При призначенні на посаду державні службовці підписують попередження про спеціальні обмеження, визначені законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та ознайомлюються із  правилами етичної поведінки державного службовця.

1.6. В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднюється  інформація відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації».

1.7 В районній державній адміністрації  запроваджено систему електронних закупівель. Створено тендерні комітети. На виконання  Закону України « Про відкритість використання публічних коштів, звіти та договори щодо діяльності районної державної адміністрації  оприлюднюються на єдиному веб-порталі використання публічних коштів .

   Конфлікту інтересів у членів тендерного комітету з керівниками замовника не виникало.

1.8 В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про  надання адміністративних послуг ( розділ «Адміністративні послуги»); перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією (розділ «Центр надання адміністративних  послуг Рожнятівської райдержадміністрації»).

 

2. Заходи щодо усунення виявлених корупційних ризиків, осіб, відповідальних за їх виконання, строки та необхідні ресурси.

 

2.1.На  офіційному веб-сайті районної державної адміністрації систематично оновлюється рубрика «Антикорупційна політика» де, висвітлюється інформація про заходи щодо запобігання проявам корупції  в райдержадміністрації, корисні посилання на нормативні документи, офіційні джерела, та консультації з питань запобігання та протидії корупції.

 На  офіційному веб-сайті райдержадміністрації, в рубриці  «Куди поскаржитись на корупцію»,  розміщена контактна інформація (телефони довіри)  державних, регіональних та районних органів, які ведуть боротьбу з корупцією.

      2.2. В районній державній адміністрації, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації № 57- к  від 13.06.2016 року створена дисциплінарна комісія. Аналогічні комісії діють і в структурних підрозділах райдержадміністрації.За звітний період до розгляду комісій подання щодо притягнення працівників районної державної адміністрації за фактом ймовірної корупційної поведінки не надходили.

 

3.Заходи, спрямовані на запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушення.

 

3.1. В районній державній адміністрації періодично проводяться семінари, наради з розгляду питань щодо ефективності реалізації заходів, спрямованих на запобігання корупційним проявам. Зокрема такі заходи мали місце 21.02.2017 року , 06.03.2017 року та 30.03.2017 року.

 Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації на  IIквартал 2017 року, на засіданні колегії буде заслухано питання щодо стану виконання в райдержадміністрації антикорупційних програм обласної державної адміністрації та обласної ради.

3.2.Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрацій постійно надається методична, консультаційна допомога працівникам райдержадміністрації , органам місцевого самоврядування, з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

    3.3. Начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації  постійно проводиться експертиза проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, що видаються райдержадміністрацією, з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних або пов’язаних  з корупцією правопорушень.

3.4 При прийнятті на посади  державної служби  відділ управління персоналом та кадрові служби структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015р. №171, здійснюють спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.

3.5. В районній державній адміністрації забезпечується реалізація та застосування Закону України « Про очищення влади».

 

3.6. Начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації ведеться моніторинг  та координація заходів  антикорупційної програми, вжитих структурними підрозділами райдержадміністрації.

 

Начальник юридичного відділу

апарату Рожнятівської

районної державної адміністрації                                                    Т.Джогола
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області