http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

26 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Робота за сумісництвом та допомога на оздоровлення
 На головну / Безоплатна правова допомога / Новини 2017

 

 Робота за сумісництвом та допомога на оздоровлення

 

       Відповідно до п. 8 Переліку робіт, які не є сумісництвом (додаток до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43), не є сумісництвом робота вчителів загальноосвітніх навчальних закладів понад установлену норму учбового навантаження, педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі. Оскільки зазначена робота не вважається сумісництвом, то обмеження, встановлені для тривалості роботи за сумісництвом, не можуть застосовуватись до обсягу педагогічного навантаження вчителя в одному навчальному закладі.

       Згідно з п. 63 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується.

       Згідно із законом, погодинна оплата педагогічних працівників допускається лише при оплаті за години заміщення тимчасово відсутніх по хворобі або з інших причин вчителів, вихователів, викладачів тощо, яке тривало не більше двох місяців, а також при оплаті працівників підприємств, організацій та установ, які залучаються для педагогічної роботи (п. 73 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти).   Оскільки інших підстав для погодинної оплати законодавством не передбачає, то всі навчальні години, у тому числі ті, які перевищують 1,5 ставки і на які тарифіковано вчителя загальноосвітнього навчального закладу за основним місцем роботи, мають оплачуватись згідно з тарифікацією.

       Відповідно до ч. 1 ст. 57 Закону України «Про освіту» гарантованою є виплата педагогічним і науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки. Відповідно до ст. 6 Закону України «Про відпустки», постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 346 педагогічним та науково-педагогічним працівникам щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів незалежно від часу прийняття їх на роботу надається у період літніх канікул.

       Графік надання відпусток затверджується власником установи або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним профспілковим органом. При складанні графіку відпусток враховуються можливості проведення регулярних консультацій для учнів, складання іспитів якими перенесено на осінь. У разі необхідності санаторно-курортного лікування щорічна основна відпустка або її частина може надаватися протягом навчального року, якщо це передбачено колективним договором. Допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки виплачується працівникам, які займають посади педагогічних або науково-педагогічних працівників (за основною посадою), у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) незалежно від тижневого (річного) навчального навантаження або обсягу роботи, що виконується. Подання працівником заяви на виплату допомоги на оздоровлення не обов’язкове, оскільки її виплата передбачена законом.

       У випадках виплати компенсації за невикористану відпустку допомога на оздоровлення не виплачується.

       Допомога при наданні щорічної відпустки передбачена і тим педагогічним та науково-педагогічним працівникам, які працюють на умовах строкового трудового договору за умови звільнення їх з роботи після закінчення відпустки.

       Громадяни, які працюють в установі на умовах неповного робочого часу та які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, гарантується щорічна основна відпустка повної тривалості. Тому жінкам з числа педагогічних або науково-педагогічних працівників, які під час перебування у відпустці для догляду за дитиною до трьох років працюють на умовах неповного робочого дня, при наданні щорічної відпустки має виплачуватися грошова допомога на оздоровлення.

       Варто звернути увагу на те, що ст. 57 Закону України «Про освіту» гарантовано виплату грошової допомоги на оздоровлення лише педагогічним та науково-педагогічним працівникам при наданні щорічної відпустки (тобто під час нарахування відпускних). Таким чином, якщо відпустка не оформлюється, то оздоровчі не виплачуються.

       Працівникам, які займають інші посади, може надаватися матеріальна допомога на оздоровлення в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах доходів і видатків, тобто при наявності коштів, в сумі не більше, ніж один посадовий оклад.

http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif


 
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Оголошення!

Увага! Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”.

Заява

Важливо!

Про зміни в електронному декларуванні, які вводяться в дію 1 січня 2020 року

Вже час готуватися до щорічного декларування

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Оголошення!
Результати проведення конкурсу!
Оголошення!

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку .

 Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Набір на військову службу за контрактом!
Оголошення про набір громадян на військову службу за контрактом
Важливо!

Інформація про  Центр допомоги учасникам АТО

Зміни одне життя!
banner
Прозорро
banner
Захистимо Україну разом

banner

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області