http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

5 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ПИТНОЇ ВОДИ ТА ВОДИ ПОВЕРХНЕВИХ ВОДОЙМ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ У 2017 РОЦІ.
 На головну / Рожнятівський РВ ДУ ІФ ОЛЦ МОЗУ / Новини 2018 р.

Результат пошуку зображень за запитом "РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ПИТНОЇ ВОДИ" РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ПИТНОЇ ВОДИ ТА ВОДИ ПОВЕРХНЕВИХ ВОДОЙМ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ У 2017 РОЦІ.

 

      Здоров’я людини залежить від якості питної води. Дослідники стверджують, що без їжі людина може жити до двох місяців, а без води – до 5 діб, а інші зазначають, що ми і є тим, що п’ємо. За даними ВООЗ, більшість хвороб людини виникає саме від споживання неякісної води. В Україні вже давно назріває проблема питної води, оскільки за запасами доступних до використання водних ресурсів країна належить до малозабезпечених.  Вживання недоброякісної води може обернутися для людини великою бідою.Щоб запобігти цьому, лабораторіями Рожнятівської районної філії  ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" впродовж 2017 року проводились моніторингові дослідження питної води та води поверхневих водойм на території району.

       Централізоване водопостачання населення Рожнятівського району  у 2017 році здійснювалось двома водопроводами- КП "Брошнів-Осадської селищної ради" та КП"Рожнятіводгосп".Упродовж року фахівцями філії із цих водопроводів  відібрано  та досліджено 105 зразків води на санітарно-хімічні показники, 112 зразків  на мікробіологічні показники, 19 зразків на вміст пестицидів та 7 зразків на паразитологічні показники. За результатами досліджень усі відібрані зразки відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

 

       Проводився всебічний аналіз питної води із харчоблоків загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів.Всього відібрано:

- 108зразків для дослідження  на санітарно-хімічні показники, із них 18 невідповідали діючим вимогам  , що становить 16,7% ,                                                                 -102 зразки для дослідження на мікробіологічні показники , із них  у16 виявлено мікробне забруднення, що становить 15,7%.

- 27 зразків доставлено в лабораторію фізичних факторів ДУ"Івано-Франківський ОЛЦ МОЗУ" на визначення радіаційних показників питомої сумарної альфа- і бета- активності  Досліджені зразки питної води відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 .

      За результатами проведених досліджень керівникам закладів направлено листи щодо якості питної води .

       На території району знаходяться 10 громадських криниць (смт.Рожнятів-1 ,  смт.Брошнів-Осада - 6, смт.Перегінське - 3 ). Щоквартально проводився контроль якості питної водиіз громадських криниць.Досліджено 40 проб води на санітарно- хімічні та мікробіологічні показники. У 2 пробах виявлено перевищення вмісту нітратів та мікробне забруднення.

     На виконання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 17.05.2010р. № 16 "Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей" у 2017 році здійснювався моніторинг якості питної води з індивідуальних криниць громадян, у яких є діти віком  до 3-х років, на вміст нітратів. Всього відібрано 303 зразки води питної. Перевищення вмісту нітратів  виявленоу 43 зразках, що становить 14,2%.  Про результати досліджень повідомлено сільських та селищних голів,  завідувачів АЗПСМ та ФАПів, а також громадян, у криницях яких виявлено  перевищення вмісту нітратів (50,0 мг/дм3 і більше). Їм надіслано листи- рекомендації та пам"ятки з профілактики водно-нітратної метгемоглобінемії.При цьому слід відмітити, що багато обстежених криниць не відповідали вимогам щодо їх облаштування та утримання, що і призвело до забруднення води в них.

        У 2017році на території району зареєстровано 15 випадків захворювання на гепатит А. Вода є одним із шляхів передачі цього вірусу.Фахівцями філії було відібрано та направлено на дослідження до вірусологічної лабораторії ДУ"Івано-Франківський ОЛЦ МОЗУ" 9 проб води з індивідуальних криниць громадян.У досліджуваних пробах не виявлено антигену до вірусного гепатиту.

         Протягом року  проводивсямоніторинг якості води поверхневих водойм на території району. Відібрано та досліджено  на санітарно- хімічні, мікробіологічні , паразитологічніпоказникита визначення отрутохімікатів проби води  із відкритих водойм: р. Дуба, р. Чечва, Чечвинське водосховище, р.Сівка, р. Лімниця. Із 45 відібраних проб 10- не відповідали вимогам СанПіну№4630-88 за санітарно – хімічними показниками  та 5- за мікробіологічними показниками.За паразитологічними показниками та вмістом отрутохімікатів усі відібрані проби відповідали вимогам нормативних документів.Протягом літнього періоду проведено дослідження 8 проб води поверхневих водойм на наявність холерного вібріона.У досліджуванй воді збудник холери не виявлено.

 

 

 

 

Рожнятівська районна філія ДУ"Івано-Франківський ОЛЦ МОЗУ"
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області