http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

5 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


«Спрощенці» Рожнятівщини спрямували до бюджетів понад 4,2 мільйона гривень єдиного податку
 На головну /  Долинська ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області / Новини 2018 р.

Результат пошуку зображень за запитом "спрямували до бюджетів понад 4,2 мільйона гривень єдиного податку"«Спрощенці» Рожнятівщини спрямували до бюджетів понад 4,2 мільйона гривень єдиного податку

За словами заступника начальника управління - начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Долинського управління ГУ ДФС в області Наталії Скорик, протягом першого кварталу 2018 року суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів Рожнятівщини 4,22 млн. грн. єдиного податку, що на 0,82 млн. грн. більше, ніж торік.

Традиційно левова частка (86,0 %) у сплаті єдиного податку належить приватним підприємцям – фізичним особам. За звітний період вони сплатили 3,63 млн. грн. зазначеного податку. Юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано понад 0,5 млн. грн. Решта 71 тис. грн. – сплачено сільгоспвиробниками.

 

Власники землі та землекористувачі Рожнятівщини спрямували до місцевих бюджетів більше 3,5 мільйонів гривень земельного податку

За січень-березень 2018 року місцеві скарбниці Рожнятівщини поповнились на 3,59 млн. грн. земельного податку, це на 298 тис. грн., або на 9,04 відсотки більше, ніж у першому кварталі минулого року.

Від юридичних осіб надійшло 3 млн. грн., а від фізичних осіб – 0,59 млн. грн.

Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць району та складає 9,6 відсотків від загальних надходжень.

За словами начальника Долинського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Романа Тимківа: «Позитивна динаміка у надходженні плати за землю з одного боку є наслідком сумлінного ставлення платників до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом співпраці фіскальної служби та органів місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування».

Нагадаємо, відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, які надсилаються до 1 липня поточного року. 

На Івано-Франківщині вкотре активізувались псевдоподатківці

На території Івано-Франківської області активізувалися «податкові» телефонні шахраї. Представникам бізнесу телефонують невідомі особи, які представляються керівництвом Головного управління ДФС в Івано-Франківській області та вимагають перерахувати грошові кошти на картковий рахунок.

 

Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені  керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не віддавайте кошти та якнайшвидше повідомте відділ внутрішньої безпеки територіальних органів  ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-19-07. 

 

Крім того, про факти шахрайських дій ви можете повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

 

Нововведення в Електронному кабінеті платника податків

ДФС України запровадила у Електронному кабінеті платника податків окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. У Реєстрі відображається інформація щодо ПК/РК, реєстрація яких зупинена та за якими прийняті рішення відповідними комісіями ДФСУ, а також розпочато платником процедури адміністративного та судового оскарження.

Також в Електронному кабінеті платника податків з`явився новий підрозділ «Показники СМКОР». В ньому платник ПДВ може дізнатися значення його показників D та P (на потрібну дату), які використовуються ДФС для моніторингу ПН/РК.

Ще один сервіс від ДФС – подання скарги через Електронний кабінет на рішення комісій щодо відмови у реєстрації податкових накладних. Новий сервіс передбачає як можливість подання Скарги (за зразком), так і можливість подання Заяви про відмову від поданої Скарги.

 

 

Прес – служба Долинської ОДПІ
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області