http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

17 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Звіт про роботу служби у справах дітей РДА за І півріччя 2018 року
 На головну / Служба у справах дітей (ССД)

 

ЗВІТ

про роботу служби у справах дітей

Рожнятівської райдержадміністрації

 

          Службою у справах дітей Рожнятівської райдержадміністрації протягом І півріччя 2018 року основна увага спрямовувалась на реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності,  вчиненню дітьми правопорушень.

          За статистичними даними станом на 30.06.2018 року в районі проживає 13253 дітей (в т.ч. – 1969 дітей, які проживають в ОТГ).

          Станом на 30.06.2018 року на обліку служби у справах дітей Рожнятівської райдержадміністрації перебуває 105 дітей. З них 72 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина, яку покинули в закладі охорони здоров’я (перебуває на первинному обліку, статус ще не надано), 32 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

          З категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 72 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них:

- 21 дітей-сиріт,

- 51 дітей, позбавлених батьківського піклування.

          В тому числі:

- 60 проживають в сім’ях опікунів, піклувальників;

- 8 перебувають в державних закладах;

- 4 виховуються у прийомних сім’ях.

          Протягом І півріччя 2018 року  на первинний облік дітей, які залишилися без батьківської опіки 10 дітей (6 дітей в зв’язку із позбавленням батьків батьківських прав, 3 – відібрання від батьків без позбавлення батьківських прав, 1 – дитина покинута в закладі охорони здоров’я), знято – 2 дитини у зв’язку із досягненням повноліття.

В районі функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховуються 7 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. В червні 2018 року була припинено функціонування прийомної сім’ї, з якої вибула 1 дитина, позбавлена батьківського піклування.

 За звітній період обстежено умови проживання 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей здійснює контроль за дотримання прав 24 усиновлених дітей, які проживають на території Рожнятівського району.

          З категорії дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах:

 32 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та проживають у 13 кризових сім’ях. Протягом звітного періоду 5 дітей взято на облік служби у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах Причинна взяття на облік 3дітей- проживання у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 2-насильство у сім’ї. 12 дітей знято з обліку СЖО протягом звітного періоду. Причина зняття -  9 дітей переведені на первинний облік дітей, які залишились без батьківської опіки, 3 дитина – зникнення підстав взяття на облік.

          Службою у справах дітей  обстежено умови проживання 28 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

          Обстежено 31 дітей, які виховуються у 13 сім’ях, де була загроза виникненню кризи. Одна дитина влаштована у будинок дитини м. Надвірна. Подано один позов до Рожнятівського районного суду про відібрання дітей у матері без позбавлення батьківських прав,  у зв’язку із загрозою для життя та здоров’я дітей. На даний час позов задоволено.

Станом на 22.06.2018 р. із 32 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах під супроводом РЦСССДМ перебуває 14 дітей. 16 дітей знято із досягненням позитивного результату, 17 дитина не була охоплена соціальним супроводом РЦ СССДМ. 

          В районі прийнято районну цільову програму соціального захисту і  підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

 На 2018 рік затверджений план в сумі 336,2 тис. грн. З них на вирішення питання реалізації житлових прав, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які його не мають або втратили з незалежних від них причин, в т.ч. на покращення матеріально-побутових умов проживання цих дітей - 150,0 тис. грн.

У 2018 році оздоровленню підлягає 46 дітей, пільгових категорій. Станом на 30.06.2016 року оздоровчою програмою охоплено 25 дітей. З них 23 дітей оздоровлюються в ДОТ «Ювілейний»,  м.Приморськ Запорізької області за кошти районного бюджету, які виділені на виконання районної цільової програми соціального захисту і  підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки. 2 дітей оздоровлюються  в ЛОК «Дружба» Долинський район.

Протягом звітного періоду службою у справах дітей організовано та проведено 2 засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації, на якому розглянуто 4 питання.

1. Про стан підліткової  злочинності та бездоглядності у 2017 р. та проблемні питання щодо її профілактики у 2018 р.

2.Про реалізацію у 2018 році районної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки (заплановані заходи).

3. Про організацію роботи з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, попередження жорстокого поводження з дітьми, насилля над ними.

4. Про попередження дитячої бездоглядності та безпритульності.

          З даних питань прийнято рішення, хід виконання яких контролюється працівниками служби у справах дітей.

Протягом звітного періоду проведено 7 засідань комісій з питань захисту прав дітей, на яких розглянуто 74 питання.

Службою у справах дітей взято  участь у 13 судових засіданнях, де розглядались питання захисту прав та законних інтересів дітей. З них у справах щодо:

- позбавлення батьківських прав – 10;

- відібрання дітей у батьків без позбавлення батьківських прав – 1;

- визначення місця проживання дитини – 1;

- захисту житлових прав дітей – 1.

Зауважимо, що ведення досудових звітів райсудом у служби у справах дітей не вимагається.

          З метою недопущення безпідставного відібрання дітей із сім’ї, позбавлення осіб батьківських прав через їх бідність, інвалідність чи інші ситуації, що потенційно могли б перешкоджати виконанню батьківських обов’язків неодноразово здійснювали комісійні виїзди в кризові сім’ї, проводили бесіди з батьками. Налагоджено співпрацю із органами місцевого самоврядування по місцю проживання кризових сімей, депутатами районної ради, священиками по проведенню відповідної профілактичної роботи.

          Протягом аналізованого періоду службою у справах дітей у взаємодії з управлінням        освіти, молоді та спорту, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, прокуратурою, Рожнятівським ВП, районною лікарнею, сільськими та селищними радами вживались заходи, спрямовані на поліпшення  становища і соціального захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, запобігання умов  та причин, що породжують ці явища.

          Зокрема, службою у справах дітей Рожнятівської РДА організовано та взято участь у наступних заходи:

-                      у січні 2018 р. організована екскурсійна поїздка для дітей, пільгових категорій в м. Київ.

-                      16.05.2018 р. спільно з управлінням освіти, молоді та спорту організовано та проведено районний конкурс Брейн-ринг на національно-патріотичну тематику «Герої не вмирають»;

-                      01.06.2018 р. спільно з спеціалістами Рожнятівського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центральної районної бібліотеки провели бесіду з неповнолітніми, які мають конфлікти із законом;

-                      01.06.2018 р. для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах організовано екскурсію в дельфінарій «Оскар» м. Трускавець та зоопарк «Лімпопо» смт. Меденичі Львівської області;

-                      11.06.2018 р. взято участь у заході «Патронатна служба як альтернатива інтернатним закладам», який організовано районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Рожнятівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

З метою профілактики негативних явищ в учнів­ському середовищі працівниками служби у справах дітей проведено 14 заходів в Креховицькій гімназії Брошнів-Осадської ОТГ, Спаському ліцеї Спаської ОТГ,  Перегінській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2, Небилівській, Цінівській, Дубівській, Лоп’янській, Ясенській, Рівнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Ясеновецькій, Вільхівській, Верхньострутинській, Грабівській ЗОШ І-ІІ ст., профілактичного характеру з метою попередження вчинення правопорушень дітьми, жорстокості та насильства серед дітей, вживання ними алкогольних виробів, тютюнопаління, поширення наркоманії  та інших шкідливих звичок. А також розповсюджені буклети, виготовлені службою у справах дітей під назвою «Інформаційний порадник».

  За І півріччя 2018 року прийнято 14 розпорядженнь райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. З яких 7 – за рішеннями комісій з питань захисту прав дитини, 7 – щодо координації діяльності із захисту прав дітей.н

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 12.01.2018 р. № 11 «Про організацію проведення профілактичної роботи щодо реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню  правопорушень неповнолітніми в 2018 році» з метою попередження вчинення неповнолітніми правопорушень, зловживання ними алкогольних напоїв та тютюнових виробів службою у справах дітей  спільно з районним відділенням поліції, районною центральною лікарнею, управлінням освіти, молоді та спорту, РЦСССДМ проведено 21 профілактичний рейд-перевірка. Здійснено  перевірку роботи торгових підприємств, комп’ютерних клубів  на питання перебування в них неповнолітніх під час навчання, у вечірній та нічний час. Під час проведення рейдів виявлено 31 дитину, які перебували в підприємствах торгівлі, закладах громадського харчування після 23.00 год., перебували на ринку без супроводу дорослих під час навчального процесу. Попереджено батьків – 27, ініційовано притягнення до відповідальності – 43. Працівниками відділення поліції  виявлено 4 порушення правил торгівлі спиртними та тютюновими виробами серед неповнолітніх (складено протоколи).

           В ході комплексного відпрацювання  населених пунктів району вивчались питання утримання дітей в сім’ях, організація харчування, профілактика попередження правопорушень серед дітей та виявлення фактів жорстокого поводження в сім’ї.

          В районі функціонує дві ОТГ, в яких проживає 1969 дітей (за виключенням с. Кадобна). Проведено дві робочі наради при голові РДА щодо забезпечення прав дітей в умовах децентралізації та розглянуто питання чіткого розподілу обов’язків між районною службою у справах дітей та соціальними структурами ОТГ.

Інформація про проведену роботу служби у справах дітей висвітлювалася на сайті РДА та інтернет виданнях області опубліковано 7 статей.

Питання щодо соціального захисту дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності перебуває на постійному контролі служби у справах дітей райдержадміністрації.

 
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Важлива інформація!
Графік руху автобусів у вихідні та святкові дні!
Важливо!

Про зміни в електронному декларуванні, які вводяться в дію 1 січня 2020 року

Вже час готуватися до щорічного декларування

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Оголошення!
Результати проведення конкурсу!
Оголошення!

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку .

 Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Набір на військову службу за контрактом!
Оголошення про набір громадян на військову службу за контрактом
Важливо!

Інформація про  Центр допомоги учасникам АТО

Зміни одне життя!
banner
Прозорро
banner
Захистимо Україну разом

banner

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області