http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

20 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Дослідження питної води на території району.
 На головну / Рожнятівський РВ ДУ ІФ ОЛЦ МОЗУ / Новини 2018 р.

Пов’язане зображення Вода – життя, а чиста вода – основа здоров"я

Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. Вода має велике значення для економікисільського господарства й промисловостіПрісні води, придатні для пиття, становлять лише 2,5 % від загальної кількості води на Землі. Нестача води може стати однією з найгостріших проблем людства в найближчі десятиліття.

    Якість води водних об'єктів, що використовуються для господарсько-питного водопостачаннякупання, спортивних занять, організованого відпочинку, з лікувальною метою, а також підземних вод повинна відповідати певним санітарним нормам.

   Питна вода повинна бути цілком прозорою, безбарвною, без запаху і смаку, без органічних залишків і хвороботворних бактерій, з помірною кількістю розчинених солей. Вода, в якій дуже мало або дуже багато розчинених солей, шкідлива.

  Для того, щоб переконатись у якості та безпечності води,  фахівцями Рожнятівської районної філії ОЛЦ МОЗ України проводяться дослідження питної води на території району.

   Протягом 2018 року відібрано та досліджено зразки питної води із центральних водопроводів, громадських криниць та індивідуальних криниць (дітей віком до 3-х років).

    Водопостачанням у районі  здійснюється двома централізованими водопроводами : КП "ЖЕК" Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ та КП "Рожнятіводгосп". Протягом року фахівцями філії із водопроводів  відібрано  та досліджено 117 зразків води на санітарно-хімічні показники, із них 17 зразків на вміст пестицидів, 141 зразок  на мікробіологічні показники, та 12 зразків на паразитологічні показники. За результатами досліджень усі відібрані зразки відповідали вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

   Проводяться дослідження питної води із харчоблоків загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальнихзакладів.Всьоговідібрано:                                                                                                                                 на санітарно-хімічні показники - 105 зразків для дослідження, із них 12 не відповідали діючим вимогам , що становить 11,4 % ,   на мікробіологічні показники - 106 зразків для дослідження, із них  у 26 виявлено мікробне забруднення, що становить 24,5 %. Досліджені зразки питної води відповідали вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10. За результатами проведених досліджень керівникам закладів направлено листи щодо якості питної води .

   На території району знаходяться 10 громадських криниць (смт.Рожнятів-1 ,  смт.Брошнів-Осада - 6, смт.Перегінське - 3). Щоквартально проводився контроль якості питної води із громадських криниць. Досліджено 40 проб води на санітарно- хімічні показники, у одній пробі виявлено перевищення вмісту нітратів смт.Перегінське. На  мікробіологічні показники 40 проб, у двох пробах - виявлено загальні коліформи смт.Брошнів-Осада .

     На виконання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 17.05.2010р. № 16  "Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей" у 2018 році здійснювався моніторинг якості питної води з індивідуальних криниць громадян, у яких є діти віком  до 3-х років, на вміст нітратів. Всього відібрано 249 зразків води питної. Перевищення вмісту нітратів  виявлено у 25 зразках. що становить 18 %.  Про результати досліджень повідомлено сільських та селищних голів,  завідувачів АЗПСМ та ФАПів, а також громадян, у криницях яких виявлено  перевищення вмісту нітратів (50,0 мг/дм3 і більше). Їм надіслано листи- рекомендації та пам"ятки з профілактики водно-нітратної метгемоглобінемії. При цьому слід відмітити, що багато обстежених криниць не відповідали вимогам щодо їх облаштування та утримання, що і призвело до забруднення води в них.

 

Завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних                       Косар Т. І.

досліджень Рожнятівської РФ ДУ ІФ ОЛЦ МОЗУ                                                                               
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Оголошення!

 Запрошуємо підприємців району 27 листопада 2019 року до участі у Форумі "Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону", який відбудеться за підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business! 

 

XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Важливо!

Сторінка антикорупціонера!

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Оголошення!

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДОПОРОГОВОЇ ЗАКУПІВЛІ (Проведення переговорів з учасниками)

Оголошення!
Протокол загальних зборів громадян с.Сваричів щодо обговорення детального плану території для обслуговування сонячної електростанції (будівництво сонячної електростанції -14.04) в урочищі "Гора"
Оголошення!

Довідка про проведення громадського обговорення «Детального плану території для будівництва, експлуатації та обслуговування сонячної електростанції за межами с.Цінева на території Цінівської с/р Рожнятівського району Івано-Франківської обл.

Протокол

Оголошення!
Результати проведення конкурсу!
Оголошення!
Оголошення про проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2019 р.
Оголошення!

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку .

 Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Оголошення!

В квітні в Україні стартував безкоштовний навчальний курс для бізнесу з питань впровадження системи НАССР

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області