http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

2 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Сприяння Рожнятівської районною філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості мешканцю с.Вільхівки, учаснику АТО Андрію Ковпаку
 На головну / Центр допомоги учасникам АТО / 2019 р.

У співпраці із службі зайнятості

Історія успіху Андрія Ковпака

27-річний підприємець відкрив у Дубі АЗС

Далеко не всім нам вдається зайнятися бізнесом і стати успішними. Адже насамперед передбачаємо в цьому великі ризики: найперше нам потрібен стартовий капітал, вміння зібрати відповідну документацію, зрештою, навіть маємо побачити тих надійних людей, які сформують «хребет» колективу підприємства. І все ж окремим зробити це вдається, як от 27-річному мешканцю Вільхівки Андрію Ковпаку.

На перший погляд Андрій В’ячеславович аж ніяк не відрізняється від своїх ровесників. Та є в ньому щось те, що виокремило його, що допомогло злетіти. Він закінчив школу, пройшов строкову службу у Збройних Силах України і …став добровольцем АТО. Бойові дії на Луганщині, як зізнається, ще й як вплинула на його світогляд. Вмить подорослішав. Зрозумів не на словах, а на ділі, що таке справжня дружба, самовіддача, любов родини, сімя.

Повернувшись з «гарячої точки», Андрій прийняв рішення продовжити навчання. Обрав заочну форму в юридичному інституті Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Якийсь час працював юрисконсультом, а після ліквідації підприємства в пошуку роботи звернувся до Рожнятівськоїрайонною філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

-Колиповернувся з АТО, спершу мав намір придбати земельну ділянку в Рожнятові. На жаль, вільної не знайшлося. І тоді мені особливо допоміг сільський голова Дуби Олександр Мухар – він виділив 23 сотих під особисте сільське господарство на території вказаної сільради. Приблизно в той же час я зареєструвався як безробітний у Рожнятівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, - каже А. Ковпак.

А там, можна сказати, Андрій Вячеславович, отримав ще одні, майже інститутські знання. Допомагали йому особисто директор Рожнятівської філії Івано-Франківського ОЦЗ Надія Атаманчук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Войціховська. 

На інформаційному семінарі "Як розпочати свій бізнес?" він дізнався про можливість започаткувати власну справу. Вирішив відкрити газову автозаправку. Відтак  успішно пройшов профдіагностичне тестування і був скерований на професійне навчання за напрямком «Основи малого підприємництва» в Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Під час навчання здобув знання, необхідні для ведення бізнесу, написав і успішно захистив бізнес-план та отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. За отримані кошти було придбано обладнання для заправки. І саме ці кошти склали його перший стартовий капітал.

            Андрій зареєструвався як фізична особа підприємець. У 2016 р. розпочав будівництво автозаправної станції, яке тривало півтора року. Вже у лютому 2018 р. запрацювала газова, а у серпні – бензинова АЗС. Суттєвим є те, що підприємець не призупинив співпрацю із службою зайнятості – усіх шестеро працівників фірми влаштовані за сприянням Рожнятівської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ. Зарплата по АЗС є вищою від мінімальної. Відрадно, що скорочувати чисельність працівників АЗС Андрій В’ячеславович  не планує.

-Наразівважаю себе успішним відсотків на пятдесят, - каже. – Адже щоб стати успішним стовідсотково, мрію створити мережу АЗС. Обов’язково клієнтам має бути комфортно – планую збудувати  також міні-маркет.

А вже нині автозаправна станція видає дисконтні картки «DELTA» для постійних клієнтів – це знижка з кожної літри пального на 75 копійок. Станом на 18 березня ц. р. тут були такі розцінки: бензин 95 – 28.50 грн., 92 – 27.50 грн., ДП – 27.90 грн., газ – 11.15 грн. за літр. Сюди на АЗС надходить пальне мережі WOG (Білорусь, Литва). Ціни вираховуються відповідно до спеціальної програми, яка діє по області.

Роботодавець сподівається знову ж таки на компетентні поради від фахівців Рожнятівської районної філії ОЦЗ. І не даремно. Бо, як зауважує директор філії Надія Атаманчук, першочерговим завданням служби зайнятості є власне співпраця з роботодавцями, котрі, налагоджуючи власний бізнес, працевлаштовують безробітних, підіймають економіку району. Не менш важливо, що й громадяни, отримуючи роботу,  залишаються працювати в Україні. А. В. Ковпак також задоволений: йому не потрібно шукати працівників, сподіваючись, що хтось відгукнеться на його оголошення. Бо працівників на АЗС знову ж підшукає служба  зайнятості. Якщо буде потрібно, тут подбають про те, щоб фаховий рівень безробітні отримали у центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

…Колишньому воїну АТО не байдуже чуже горе. А. Ковпак кожен  раз відгукується на прохання допомогти у лікуванні хворим дітям. І коли, як кажуть, міцно стане на ноги, то неодмінно створить власний благодійний проект. Бо це, як мовиться, по-людськи і по-християнськи. І це – також успіх.
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області