http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

19 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Звіт про виконання заходів уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації за 2018 р.
 На головну / Антикорупційна політика / Інформація про стан виконання антикорупційної програми на 2017-2020 рр.

                                                                                                        Затверджено

                                                                                                           Голова районної

                                                                                                                         державної   адміністрації

                                                                                                                               ____________Ірина Люклян

                                                                                                                               «____» ____________2019 р.

 

Звіт про виконання     

заходів уповноваженої особи  з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації

за  2018  рік

 

 

 

п/п

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

Строк виконання

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5

1.  Забезпечення реалізації державної антикорупційної політики

1

Проведення цільових семінарів щодо виконання обов’язків      з організації роботи із запобігання корупції для:

- керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації;

- сільських, селищних голів

 

Головний спеціаліст -уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції спільно з начальником відділу управління персоналом аппарату РДА

І півріччя

 

 

 

ІІ півріччя

Протягом року уповноваженою особою періодично проводилися наради та семінари з розгляду питань щодо ефективності реалізації заходів, спрямованих на запобігання корупційним проявам. Зокрема: 19.03.2018 року проведено нараду-навчання за участю керівників управлінь, відділів та служб райдержадміністрації щодо подання державними службовцями щорічних електронних декларацій за 2017 рік  та  порядку надання  повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані. 20.08.2018 року, 18.09.2018 року проведено наради за участю працівників апарату, керівників структурних підрозділів, на тему «Дотримання вимог антикорупційного законодавства в районній державній адміністрації»

04.11.2018 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції проведено нараду- семінар з начальниками відділів, управлінь РДА, голів сільських та селищних рад «Про окремі види обмежень, пов’язаних з конфліктом інтересів, згідно із Законом України «Про запобігання корупції».

09.11.2018 року 60 державних службовців райдержадміністрації прийняли участь в одноденних курсах  підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції, проведених кафедрою державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

 

2

 

 

 

 

 

 

 

Збір та аналіз інформації щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які притягнуті до адміністративної відповідальності відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

 

Протягом року

 

 

 

 

 

 

Випадків притягнення до відповідальності за корупційні правопорушення за звітний період не було

 

 

 

 

 

 

 

2. Запобігання корупції в районній державній адміністрації

1

Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції.

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, структурні підрозділи РДА

 

 

Протягом року

На виконання розпорядження райдержадміністрації від 09.02.2017 року № 45 «Про виконання в Рожнятівській районній державній адміністрації антикорупційної програми на 2017 -2020 роки», затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2016 року № 400 щоквартально в ОДА направляється звіт про  стан виконання заходів антикорупційної програми.

Затверджено план заходів уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації на 2018 та 2019 рік.

26.04.2018 року на колегії районної державної адміністрації заслухано інформацію про стан запобігання та протидії корупції в райдержадміністрації.

 

2

Забезпечення принципів прозорості та публічності в роботі районної державної адміністрації шляхом проведення телефонних «гарячих ліній»

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції спільно з відділом документообігу та звернень громадян апарату  РДА,  відділом організаційно-інформаційної роботи апарату РДА

Протягом року

Забезпечується постійний доступ громадськості до розпоряджень райдержадміністрації шляхом розміщення їх на офіційному веб-сайті .

Ведеться та оновлюється веб-сторінка «доступ до публічної інформації», де можна ознайомитися з умовами доступу до публічної інформації, якою володіє райдержадміністрація.

Організовано роботу прямих телефонних ліній, телефону довіри в райдержадміністрації.

3

 Забезпечення виконання та дотримання розділу VI «Правила етичної поведінки» Закону України «Про запобігання корупції», інших нормативно-правових актів щодо правил етичної поведінки державних службовців

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції спільно з відділом управління персоналом апарату РДА

Протягом року

При призначенні на посаду державні службовці підписують попередження про спеціальні обмеження, визначені законами України «Про запобігання корупції, «Про державну службу» та ознайомлюються із правилами етичної поведінки державного службовця.

4

Забезпечення можливості для внесення повідомлень про корупцію, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційний веб-сайт районної державної адміністрації, засоби електронного зв’язку

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції спільно з відділом організаційно-інформаційної роботи апарату районної державної адміністрації

Протягом року

На офіційному веб-сайті у рубриці «Повідомлення про корупцію» відображено дані про уповноважену особу по запобіганню корупції в Рожнятівській райдержадміністрації із зазначенням номера телефону та електронної адреси.

За звітний період повідомлень про корупційні діяння не надходило.

3. Створення ефективних механізмів запобігання, виявлення та урегулювання конфлікту інтересів

1

Проведення інформаційної кампанії щодо ознайомлення з вимогами законодавства з питань запобігання, виявлення та урегулювання конфлікту інтересів.

 

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції спільно з відділом організаційно-інформаційної роботи апарату районної державної адміністрації

Протягом року

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації систематично оновлюється рубрика «Антикорупційна політика», де висвітлюється інформація про заходи щодо запобігання проявам корупції, корисні посилання на нормативні документи, офіційні джерел та консультації з питань запобігання та виявлення корупції.

2

Вжиття заходів до виявлення конфлікту інтересів та контроль за дотриманням вимог законодавства щодо  врегулювання конфлікту інтересів. Виявлення сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності посадових і службових  осіб органу виконавчої влади, внесення керівникам пропозиції щодо усунення таких ризиків.

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції спільно з відділом організаційно-інформаційної роботи апарату районної державної адміністрації

Протягом року

Випадків конфлікту інтересів в діях посадових осіб районної державної адміністрації за звітний період не виникало.

3.

Вжиття заходів з метою недопущення виникнення обставин, що призводять до порушення вимог антикорупційного законодавства щодо обмеження спільної роботи близьких осіб.

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Протягом року

04.11.2018 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції проведено нараду- семінар з начальниками відділів, управлінь РДА, голів сільських та селищних рад «Про окремі види обмежень, пов’язаних з конфліктом інтересів, згідно із Законом України «Про запобігання корупції», зокрема щодо обмеження спільної роботи близьких осіб.

 

 

 

 

 

 

4. Проведення та удосконалення антикорупційної експертизи

 

1

Залучення до проведення антикорупційної експертизи проектів розпоряджень районної державної адміністрації

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Протягом року

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції залучається до проведення експертизи проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, що видаються райдержадміністрацією з метою виявлення причин, що призводять чи можуть привести до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень шляхом їх погодження.

5. Забезпечення вимог фінансового контролю

1

Проведення інформаційної кампанії щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

січень – березень

2018 року

На офіційному сайті райдержадміністрації у рубриці                 «Антикорупційна політика» розміщено рекомендації субєктам декларування до чергового етапу   електронного декларування в Україні.  Впродовж року систематично проводилось інформування працівників районної державної адміністрації щодо необхідності вчасного подання електронних декларацій, порядку  подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування. Зокрема, 20.02.2018 року начальникам структурних підрозділів  райдержадміністрації направлено лист-нагадування про вчасне подання працівниками електронних декларацій, а також неодноразово зазначалось у протокольних дорученнях голови райдержадміністрації.

 

2

 Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо додаткових заходів фінансового контролю

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Протягом року

14.03.2018 року проведено нараду-навчання за участю керівників управлінь, відділів та служб райдержадміністрації щодо порядку надання  повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані відповідно до ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

 

3

Надання практичної допомоги щодо заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706 «Питання запобігання та виявлення корупції»)

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Протягом року

В період чергового етапу декларування  надається практична допомога щодо заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

4

Проведення перевірок фактів подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

До 05 квітня 2018 року та упродовж року в разі потреби

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення  корупції проводилась перевірка фактів подання субєктами декларування електронних декларацій. В районній державній адміністрації в 2018 році виявлено два факти несвоєчасного подання електронної декларації.

5

Інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про факти неподання чи несвоєчасного подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в разі виявлення таких фактів

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту

 Про виявлені факти несвоєчасного подання декларацій в 2018 році повідомлено НАЗК.

 - працівником,  який звільнений у 2017 році з посади головного спеціаліста архівного відділу несвоєчасно подано декларацію особи,  яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, за минулий рік.  Електронна декларація фактично подана 04.04.2018 року. Про факт несвоєчасного подання декларації повідомлено НАЗК 06.04.2018 року;

- головним спеціалістом відділу культури ( перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення 4-х річного віку) подано декларацію 04.04.2018 року. Про факт несвоєчасного подання декларації повідомлено НАЗК 05.04.2018 року.

 

6. Формування громадської підтримки дій влади у запобіганні корупції, профілактичні та просвітницькі заходи

1

Забезпечення реалізації механізму зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти порушення антикорупційного законодавства

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Протягом року

Повідомлення про можливі корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення від осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції ( викривачів) в 2018 році не надходили.

2

Висвітлення на офіційних веб-сайті РДА  інформації про проведені заходи щодо запобігання корупції

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Протягом року

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації систематично оновлюється рубрика «Антикорупційна політика», «Повідомлення про корупцію».

 

 

Головний спеціаліст -уповноважена особа з питань

запобігання та виявлення корупції     апарату

райдержадміністрації                                                                                                                                  Марія Савчук

 

 
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Важливо!

 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Для інформування!

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області