http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

4 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


ІНФОРМАЦІЯ про стан виконання антикорупційної програми на 2017-2020 роки,затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2016 р. N 400-12/2016 за III квартал 2019 року
 На головну / Антикорупційна політика / Інформація про стан виконання антикорупційної програми на 2017-2020 рр.

ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання антикорупційної програми на 2017-2020 роки,

затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2016 р. N 400-12/2016 за III квартал 2019 року

 

 

  № п/п         Найменування     заходу

 

 

 

Строк виконання

        Результат виконання заходу

 

 

 

 

I. Формування та реалізація

 

 

   антикорупційної політики

1.       Забезпечення ефективної реалізації та                                                                                                                                           застосування нового антикорупційного законодавства

 

постійно

 

З метою виконання вимог антикорупційного законодавства в районі вживаються відповідні заходи. Так, для забезпечення ефективного застосування норм права на офіційному веб-сайті райдержадміністрації постійно оновлюється рубрика «Антикорупційна діяльність», висвітлено актуальні нормативно-правові акти у сфері запобігання проявам корупції.

 

 

 

2.  Організація проведення круглих столів,                                                  семінарів, нарад, колегій з розгляду питань

 щодо стану ефективності реалізації заходів, спрямованих на запобігання корупційним проявам в основних сферах суспільного життя

постійно

Періодично проводяться наради та семінари з розгляду питань щодо ефективності реалізації заходів, спрямованих на запобігання корупційним проявам.

 Зокрема  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції проведено нараду-семінар з начальниками відділів, управлінь РДА,  головами сільських та селищних рад:

29.08.2019 року «Про організацію роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», внесеними викривачами до районної державної адміністрації».

 

13.09.2019 року «Обмеження щодо одержання подарунків як засіб запобігання правопорушенням, повязаним з корупцією»

 

09.09.2019 нарада у керівника апарату райдержадміністрації «Про обмеження спільної роботи близьких осіб відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 

 

3.          Організація надання структурним                       підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства

постійно

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрацій ведеться постійна роз’яснювальна робота, надаються консультації структурним підрозділам  з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, заповнення декларацій, перевірки факту подання декларацій суб’єктам декларування, настання відповідальності за неподання, несвоєчасне подання чи внесення завідомо неправдивих відомостей суб’єктами декларування у декларації.

 

 

 

II Запобігання

1.     Забезпечення вжиття заходів щодо     запобігання та врегулювання, виявлення та усунення конфлікту інтересів в діях осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування і прирівняних до них осіб

 

 

 

 

 

постійно

корупції

 

  У звітному періоді випадків конфлікту інтересів в діях осіб, уповноважених на виконання функцій держави , не виникало. Прийнятих рішень в умовах конфлікту інтересів   не було.

2.       Проведення експертизи проектів нормативно- правових актів, організаційно- розпорядчих документів, що видаються районною державною адміністрацією, керівниками структурних підрозділів з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

постійно

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції залучається до проведення експертизи проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, що видаються райдержадміністрацією з метою виявлення  причин, що призводять чи можуть привести до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень шляхом  їх погодження.  Порушень антикорупційного законодавства в таких документах не виявлено.

3.    Проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком

постійно

Відділом управління персоналом апарату, структурними підрозділами  райдержадміністрації організовано виконання законодавства України щодо очищення влади. Так, відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, проводиться перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті1 Закону України “Про очищення влади” щодо осіб, які претендують на зайняття посад в органах державної влади. Інформація про результати проведеної перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” стосовно осіб, що претендують на зайняття посад в органах державної влади висвітлюється на веб-сайті райдержадміністрації.

Також при прийнятті на посади  державної служби  відділ управління персоналом та кадрові служби структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. №171, здійснюють спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.

 

4 .      Забезпечення ефективного  фінансового контролю шляхом:

 

4.1.    Забезпечення подання в установленому порядку декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави шляхом проведення інформаційної кампанії  щодо порядку подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави, відповідно до ст..ст.45-46 Закону України « Про запобігання корупції»

 

 

 

 

4.2.    Організація проведення перевірок фактів подання суб’єктами декларування , які працюють ( працювали) в районній державній адміністрації , декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та повідомлення НАЗК про випадки неподання чи невчасного подання таких декларацій, відповідно до ст..49 Закону України   « Про запобігання корупції».

 

4.3.    Забезпечення проведення інформаційної кампанії щодо порядку подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування , передбачені частиною другою статті 52 Закону України « Про запобігання корупції»

постійно

 

 

 

 

 

 

 

постійно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

постійно

-  на офіційному сайті райдержадміністрації у рубриці «Антикорупційна політика» розміщено рекомендації  та роз’яснення щодо  електронного декларування.

 

Уповноваженою особою з питань запобігання корупції систематично проводились консультації  щодо порядку подання електронних декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави. Порушень ст. 45-46 Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю в звітному періоді не було.

Проведено вибірковий моніторинг електронних декларацій, поданих працівниками райдержадміністрації за 2018 рік. За результатами опрацювання інформації проведено нараду у керівника апарату

24.06.2019 року.

 

 

Уповноваженою особою з питань запобігання корупції проводилась перевірка фактів подання суб’єктами декларування декларацій.  В районній державній адміністрації відсутні факти несвоєчасного подання і неподання декларацій за 2018 рік. 

 

 

 

 

 

 

 

Уповноваженою особою з питань запобігання корупції систематично надавались консультації з метою підвищення рівня правових знань

 щодо забезпечення вчасного та безпомилкового заповнення форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані субєктів декларування до Національного агенства з питань запобігання корупції.

Розроблено та направлено структурним підрозділам РДА та сільським радам  «Пам’ятка декларанту».

 

 

 

                  III. Створення доброчесної

 

 

 

 

 

             публічної служби

 

 

1.  Створення ефективної системи виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності органів виконавчої влади .

 

 

постійно

 

Структурними підрозділами райдержадміністрації постійно проводиться моніторинг дотримання законодавства щодо конфлікту інтересів та вжиття заходів задля його усунення.

 У звітному періоді випадків конфлікту інтересів в діях осіб, уповноважених на виконання функцій держави не виникало.

2.    Створення механізму захисту осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачів), шляхом забезпечення можливості для внесення повідомлень (в тому числі анонімних) про факти, що можуть свідчити прокорупційних чи інших, пов’язаних з корупцією, правопорушень, в тому числі працівниками райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку тощо

постійно

На  офіційному веб-сайті райдержадміністрації, в рубриці  «Куди поскаржитись на корупцію»,  розміщена контактна інформація (телефони довіри)  державних, регіональних та районних органів, які ведуть боротьбу з корупцією.

       У рубриці « Повідомлення про корупцію» відображено дані про уповноважену особу по запобіганню корупції в Рожнятівській райдержадміністрації із зазначенням номера телефону та електронної адреси. За звітний період повідомлень про корупційні діяння не надходило.

Розпорядженням РДА від 20.08.2019 року № 180 затверджено Порядок організації в районній державній адміністрації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами.

 

 

                IV.     Запобігання корупції у сфері

 

 

 

публічних  закупівель

 

1.      Вжиття заходів щодо забезпечення належної реалізації Закону України "Про публічні закупівлі", в тому числі щодо недопущення конфлікту інтересів у членів тендерних комітетів, керівників замовника при організації та проведенні процедур закупівель

 

 

постійно

 

В районній державній адміністрації  запроваджено систему електронних закупівель. Створено тендерні комітети. На виконання  Закону України « Про відкритість використання публічних коштів», звіти та договори щодо діяльності районної державної адміністрації  оприлюднюються на єдиному веб-порталі використання публічних коштів .

   Конфлікту інтересів у членів тендерного комітету з керівниками замовника не виникало.

 

2.    Вжиття заходів щодо забезпечення реалізації Закону України "Про відкритість використання публічних коштів", зокрема щодо оприлюднення достовірної, точної та повної інформації про використання публічних коштів на єдиному веб-порталі використання публічних коштів

 

постійно

      На виконання  Закону України « Про відкритість використання публічних коштів» звіти та договори щодо використання бюджетних коштів оприлюднюються на єдиному веб-порталі e-data.gov.ua

                    V. Запобігання корупції у сфері

надання

адміністративних послуг

1.  Здійснення практичних заходів щодо усунення корупційних чинників у адміністративних процедурах, зокрема забезпечення розвитку та функціонування інтегрованих прозорих офісів - центрів надання адміністративних послуг

 

 

2. Забезпечення функціонування, ведення та своєчасного оновлення діючих веб-сторінок, інших електронних ресурсів органів (інституцій), залучених до надання адміністративних послуг, що містять інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг

 

 

 

постійно

 

 

 

 

 

 

постійно

В районній державній адміністрації забезпечено належне функціонування центру надання адміністративних послуг задля підвищення якості надання адміністративних послуг, повноти та своєчасності розгляду документів відповідальними за організацію надання адміністративних послуг та зниження корупційних ризиків при їх наданні.

 

В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднено інформацію про  надання адміністративних послуг ( розділ «Адміністративні послуги»); перелік адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією (розділ «Центр надання адміністративних  послуг Рожнятівської райдержадміністрації»).

Розпорядженням РДА від 21.01.2019 року  № 14 затверджено оновлений перелік адміністративних послуг  ( 164 послуги), що надаються через центр надання адміністративних послуг РДА.

З початку поточного року через центр надання адміністративних послуг надано  8523 послуги.

 

 

 

         VІ. Забезпечення участі громадськості  в

заходах

запобігання корупції

1. Забезпечення доступу громадськості до ознайомлення з проектами актів, що видаються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, проектами районних цільових програм шляхом їх оприлюднення на офіційних веб-сайтах, організації проведення їх громадського обговорення та врахування відповідних пропозицій за результатами проведених консультацій з громадськістю; забезпечення узагальнення результатів громадського обговорення проектів нормативно- правових актів, що передбачають надання пільг, переваг окремим суб’єктам господарювання, а також делегування повноважень державних органів або органів місцевого самоврядування, та їх оприлюднення на своїх офіційних веб- сайтах; створення умов для проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно- правових актів та проектів нормативно- правових актів, що видаються органами місцевої виконавчої влади та надання інститутам громадянського суспільства інформації про врахування поданих ними пропозицій

 

постійно

На офіційному веб-сайті опубліковуються проекти розпоряджень, що видаються районною державною адміністрацією, проекти рішень колегій.

 

 

 

 

2. Створення умов для внесення повідомлень громадськими об’єднаннями, їх членами або уповноваженими представниками про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, реальний, потенційний конфлікт інтересів керівництву чи іншим представникам органу, підприємства, установи чи організації, в яких були вчинені ці правопорушення, або у працівників у яких наявний конфлікт інтересів, в тому числі через спеціальні телефонні лінії, засоби електронного та поштового зв’язку тощо

Постійно

На  офіційному веб-сайті райдержадміністрації, в рубриці  «Куди поскаржитись на корупцію»,  розміщена контактна інформація (телефони довіри)  державних, регіональних та районних органів, які ведуть боротьбу з корупцією.

У рубриці « Повідомлення про корупцію» відображено дані про уповноважену особу по запобіганню корупції в Рожнятівській райдержадміністрації із зазначенням номеру телефону та електронної адреси. За звітний період повідомлень про корупційні діяння не надходило.

 

 

 

 

VII. Забезпечення доступу до суспільно-

 

 

 

важливої

 

 

 

інформації

 

 

 

1. Забезпечення доступу до публічної інформації та її оприлюднення розпорядниками інформації відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації"

 

 

постійно

 

 

Райдержадміністрацією надається відповідно до вимог чинного законодавства ефективний доступ фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи до інформації про діяльність райдержадміністрації та структурних підрозділів. Забезпечується прозорість та відкритість суб’єктів владних повноважень. Зокрема, на web-сайті  райдержадміністрації в розділі «Доступ до публічної інформації» щоквартально оприлюднюються звіти про роботу з інформаційними запитами, що надходять до райдержадміністрації; висвітлено правила оформлення та порядок надання запитів, нормативно-правові акти з питань забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації, перелік публічної інформації, що зберігається в райдержадміністрації, порядок оскарження рішень розпорядника інформації, тощо .На запити інформація надається відповідно до вимог чинного законодавства. За 9 місяців 2019 року до РДА надійшло 23 таких запити.В райдержадміністрації функціонує, ведеться та оновлюється веб-сторінка, на якій оприлюднюється  інформація відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації».

 

2.  Оприлюднення інформації про заходи протидії корупції та осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень

 

На  офіційному веб-сайті районної державної адміністрації систематично оновлюється рубрика «Антикорупційна політика» де, висвітлюється інформація про заходи щодо запобігання проявам корупції  в райдержадміністрації, корисні посилання на нормативні документи, офіційні джерела, та консультації з питань запобігання та протидії корупції.

 

 

VIII. Формування негативного

 

 

ставлення

 

 

до корупції

 

1.  Постійне проведення інформаційних кампаній, спрямованих на формування у населення несприйняття корупції як способу розв’язання проблеми, роз’яснення найбільш важливих антикорупційних заходів, що здійснюються в державі, положень законодавства про запобігання та протидію корупції, поширення інформації про антикорупційне законодавство, практику його застосування серед громадськості

 

 

 

 

постійно

Систематично вживаються заходи щодо оприлюднення положень законодавства про запобігання та протидію корупції, поширення інформації про антикорупційне законодавство, практику його застосування серед громадськості.

 

 

Головний спеціаліст-уповноважена особа

з питань запобігання та виявлення корупції 

апарату районної державної адміністрації                                                                     М. Савчук

       

 

 

 

 
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
ОГОЛОШЕННЯ
Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу
Важливо!

 

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області