http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

15 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Про затвердження Положення про організацію усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації
 На головну / Звернення громадян / Організація усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації

Розпорядження голови

Рожнятівської райдержадміністрації

Від 06.09.2010 року № 290

 

Зареєстровано в Рожнятівському районному

управлінні юстиції

10 вересня 2010 року за № 9/190

 

Про затвердження Положення

про організацію усного прийому

громадян з особистих питань

в районній державній адміністрації

 

Відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою створення належних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, керуючись статтею 40 Конституції України, законами України "Про звернення громадян", "Про місцеві державні адміністрації", регламентом районної державної адміністрації:

 

1.       Затвердити Положення про організацію усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації (додається).

2.       Сектору роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації довести Положення про організацію усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації до жителів району через засоби масової інформації та розмістити її на офіційному веб -сайті райдержадміністрації.

3.       Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - сектор роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.

4.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Т.Руду

 

Голова Рожнятівської

районної державної адміністрації                       М.Я.Філіпович

 

 

Затверджено

розпорядженням голови районної державної адміністрації

від 06 вересня 2010 року № 290

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації

 

І Загальні положення

1.1.Цей Порядок визначає основні положення щодо організації та проведення усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації.

1.2.Усний прийом громадян з особистих питань в районній державній адміністрації здійснюється відповідно до вимог ст. 40 Конституції України, законів України від 2 жовтня 1996 року №393/96-ВР "Про звернення громадян" та від 09.04.1999 року 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 7 лютого 2008 року 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 07 березня 2008 року № 84, інших нормативних актів райдержадміністрації.

1.3.   Усний прийом громадян з особистих питань в райдержадміністрації проводиться в приміщенні адміністративного будинку райдержадміністрації та здійснюється відповідно до графіка, що затверджується відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації.

1.4. Вхід громадян до адміністративного будинку райдержадміністрації на усний прийом є вільним і не потребує оформлення перепустки та пред'явлення документів, що посвідчують особу.

1.5.   Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації, першим заступником та заступниками голови здійснюється за попереднім записом.

1.6.   Усний прийом громадян з особистих питань проводиться головою, першим заступником голови, заступниками голови райдержадміністрації виключно по питаннях, що відносяться до їх функціональних повноважень, затверджених розпорядженням голови держадміністрації від 30 липня 2010 року №227 "Про функціональні повноваження голови, першого заступника, заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації".

1.7.   Організацію усного прийому громадян з особистих питань здійснюють посадові особи сектору роботи із - зверненнями громадян райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

1.8. До участі у проведенні усного прийому громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації можуть залучатися керівники (працівники) відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій.

1.9.Проведення особистого прийому громадян керівниками відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації здійснюється у визначені дні та години, відповідно до графіка та в порядку, визначеному керівниками цих підрозділів.

1.10. Інформація про графік та порядок усного прийому громадян з особистих питань керівництвом районної державної адміністрації публікуються на офіційному веб-сайті райдержадміністрації і розміщуються у фойє приміщення районної державної адміністрації.

 

II Запис на усний прийом громадян з особистих питань

2.1.   Попередній запис на усний прийом з особистих питань проводиться відповідальним працівником сектору роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації до голови райдержадміністрації за 3-4 дні до календарної дати прийому, а до першого заступника і заступників

голови райдержадміністрації - у день прийому з 8.30 год. по телефону, або особисто.

2.2.   Під час попереднього запису громадян на усний прийом з особистих питань відповідальним працівником з'ясовується прізвище, ім'я та по батькові громадянина, місце проживання, короткий зміст порушеного питання, результати попереднього розгляду питання (якщо громадянин звертався раніше), вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином особисто для обґрунтування свого звернення, заповнюється картка особистого прийому встановленого зразка.

Не допускається з'ясування даних про особу громадянина, які не відносяться до змісту звернення.

Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену ним особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та надані цією особою.

2.3.   Запис на усний прийом з особистих питань головою, першим заступником голови, заступниками голови райдержадміністрації провадиться виключно по питаннях, що відносяться до їх функціональних повноважень. Неналежність питання до компетенції того чи іншого керівника райдержадміністрації є підставою для відмови у запису до нього на прийом.

2.4.   Запису на особистий прийом не підлягають громадяни:

визнані судом недієздатними при наявності такої інформації у секторі роботи із зверненнями громадян (стаття 8 Закону України "Про звернення громадян");

стосовно яких прийнято рішення про припинення розгляду звернень (стаття 8 Закону України "Про звернення громадян");

які оскаржують рішення загальних зборів колективних сільськогосподарських підприємств, акціонерних товариств, юридичних осіб, створених на основі колективної власності тощо, судів а також рішення вищих державних органів (стаття 16 Закону України "Про звернення громадян");

звернення яких знаходяться в стадії розгляду і остаточне рішення по них ще не прийнято;

звернення яких належить до компетенції місцевих органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування, але громадянин до них не звертався;

 

якщо питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції райдержадміністрації. В цьому випадку відповідальний працівник сектору роботи із зверненнями громадян надає роз'яснення щодо шляхів їх вирішення по суті, із зазначенням органів державної влади або місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, куди в подальшому необхідно звернутися заявникові;

при повторному зверненні з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті або на нього надано аргументоване роз'яснення відповідно до чинного законодавства.

У разі виникнення непорозумінь із заявником відповідальний працівник свої подальші дії погоджує з начальником загального відділу апарату райдержадміністрації.

2.5.   У разі повторного звернення громадянина на особистий прийом відповідальним працівником сектору вивчаються архівні матеріали з порушеного питання та готується їх підбірка.

2.6.   Список громадян на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації із зазначенням прізвища, ім'я по батькові, змісту порушуваних питань може подаватися на вимогу керівництву райдержадміністрації завідувачем сектору роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації в день прийому.

III. Розгляд звернень на усному прийомі громадян з особистих питань

3.1. Сектор роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації забезпечує:

позачерговий прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, громадян з обмеженими фізичними можливостями та громадян, які прибули на прийом з віддалених сіл району;

інформування осіб, які записалися на особистий прийом, про перенесення з поважних причин часу чи дня прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації.

3.2.   Посадова особа під час особистого усного прийому громадян розглядає питання по суті, надає обґрунтоване роз'яснення відповідно до чинного законодавства та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності). Керується законодавчими та іншими нормативними актами і в межах своєї компетенції має право, за результатами розгляду, прийняти одне з наступних рішень:

задовольнити прохання чи вимогу й повідомити відвідувача про порядок і термін виконання прийнятого рішення;

відмовити в задоволенні прохання чи вимоги, повідомивши заявника про мотиви відмови і порядок оскарження прийнятого рішення;

прийняти письмову заяву або скаргу (якщо питання потребують додаткового вивчення і перевірки) і пояснити відвідувачеві причини неможливості розв'язання питань під час особистого прийому та подальший порядок і термін розгляду його звернення.

3.3. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні як їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, так і особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами (за бажанням останніх).

3.4. Посадова особа, яка здійснює особистий прийом, для забезпечення кваліфікованого розгляду поставлених відвідувачем питань, може залучити до їх з'ясування працівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації або одержати від них матеріали та потрібну інформацію, що необхідні для розгляду питань, порушених у зверненні громадянина.

 

3.5. Особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом допускаються виключно за участі їхніх законних представників.

3.6. Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення заявник повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

3.7.   Діловодство за зверненнями громадян на особистому прийомі проводиться відповідно до "Інструкції з діловодства в апараті Рожнятівської райдержадміністрації", затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 січня 2009 року № 20.
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Важливо!

 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Для інформування!

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області