http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Новини
 На головну
21 жовтень 2020 | Уряд та міжнародні партнери обговорили пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України — Вікіпедія19 жовтня на першому установчому засіданні Спільного консультативного комітету представники Уряду та міжнародні партнери розглянули пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України, що є частиною інноваційної програми Уряду України, ЄБРР та ЄС “Українська архітектура реформ”.

Спільний консультативний комітет - це діалогова платформа, що дозволяє посилити координацію Уряду та міжнародних партнерів України в межах програми "Українська Архітектура Реформ". Ключовою метою Комітету є  узгодження пріоритетів та плану діяльності Офісу реформ та команд підтримки реформ, спираючись на ключові завдання Прем'єр-міністра України, відповідних міністерств та Секретаріату Кабінету Міністрів України”.

“Українськаархітектура реформ” дозволяє залучати найкращих українських фахівців для реалізації стратегічних завдань Уряду та сприяє впровадженню реформ в Україні. В Офісі реформ та командах підтримки реформ працюють експерти з бізнесу, державного та громадського сектору, професіонали із досвідом роботи у великих компаніях, які допомагають отримати додаткову експертизу та поглибити аналіз, розробку і координацію реформ, - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України, Олег Немчінов.

Серед ключових напрямів роботи Офісу реформ, які представив виконавчий директор Офісу Антон Ященко, на найближчі пів року визначено - реформу державного управління, антикорупційну реформу, приватизацію та реформу управління державними підприємствами, реформу системи соціальної підтримки, реформу енергетичного сектору, поліпшення бізнес-клімату та залучення інвестицій, земельну реформу і систему координації міжнародної технічної допомоги.

“Мипідтримуємо впровадження критично важливих для України реформ, програма "Українська Архітектура Реформ" зосереджена на підвищенні спроможності державних органів в Україні, реалізації важливих секторальних реформ та посиленні державної служби”, - підкреслила заступниця Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко.

За словами керівника програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефана Шльонінга, “Європейський Союз завжди підтримував і продовжує підтримувати Україну на шляху до успішних реформ. Але лише українці власноруч можуть втілити всі необхідні зміни. І однією з найважливіших є реформа державного управління. Це фундамент для успішної реалізації всіх інших реформ і запорука побудови демократичної та сервісної держави, що працює в інтересах громадян”.

В установчому засіданні Комітету взяли участь представники міністерств, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Делегації ЄС в Україні, Офісу реформ КМУ та команд підтримки реформ при міністерствах та інших ЦОВВ.

Довідково

Програма "Українська архітектура реформ"  - спільна ініціатива Уряду України, ЄБРР та ЄС, започаткована у жовтні 2016 року для підтримки Уряду в реалізації галузевих реформ і реформи державного управління з метою розбудови сучасних та ефективних державних інститутів.

«Українська архітектура реформ» включає Офіс реформ Кабінету Міністрів України - консультативно-дорадчий орган, який складається з українських професіоналів (не державних службовців) і забезпечує організацію та координацію впровадження реформ з особливим фокусом на реформі державного управління, та десять команд з підтримки реформ при міністерствах та інших ЦОВВ, які зосереджені на реалізації галузевих реформ та реформі державного управління.

Програма "Українська Архітектура Реформ" підтримується ЄБРР та Багатостороннім Донорським Фондом Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор).


Архів новин

ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Важливо!

 

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Для інформування!
ПОТРІБНА ДОПОМОГА !
ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ для консультування осіб, які прибули з країн де реєструються випадки коронавірусної інфекції

 

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

 http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/3021/2

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області