http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Новини
 На головну
6 Липень 2009 | Колегія РДА (детальніше)>>>

Колегія РДА

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії. На порядок денний виносились чотири питання: «Про заходи з енергозберігаючих технологій в навчальних закладах району», «Про хід виконання регіональної програми розвитку фізичної кульутри і спорту в районі на 2007-2011 рр.», «Про оптимізацію рейтингових показників діяльності галузі охорони здоров'я», «Про стан дебіторсько-кредиторської заборгованості бюджетних установ, які фінансуються з районного бюджету». Після обговорення доповідей із згаданих питань, колегія РДА прийняла відповідні рішення. В її роботі взяли участь керівники держустанов району, сільські та селищні голови.

Подаруймо школі... вікно

Гіркий досвід минулорічних газових проблем змусив чи не кожного знас задуматися над питанням використання альтернативних джерел енергії. Особливо гострою ця проблема стала для державних установ, які мають розширену мережу закладів, а, отже, є потенційними і набільшими споживачами нині дорогого голубого палива. До таких відносяться і освітянські заклади району.

Як повідомив завідуючий відділом освіти РДА Остап Слабінога, нині на Рожнятівщині налічується 40 шкіл I-IIта I-IIIступенів, 11 шкільних закладів освіти і 3 позашкільні установи. Загалом навчальні заклади опалюються газом, електрикою, дровами і вугіллям. Зокрема, за останніх п'ять  років у котельнях і паливних замінено 14 газових котлів на більш ефективні, 5 котелень переведено на електропостачання з використанням електроенергії в нічний час. Введено в експлуатацію сучасну вугільну паливну в Петранці, а також забезпечено автономне опалення Рожнятівського дитсадка. На жаль, ще в 4 закладах освіти — Вільхівській ЗОШ I-II ст., в Сваричівському, Цінівському та Перегінському дитсадках паливні досі працюють на старих затратних котлах КЧМ, ще в 9 школах використовується пічне опалення.

Без перебільшення, приблизно 30% тепла в зимовий період втрачається з причини нещільних дерев'яних вікон класних приміщень. Тому керівництво галузі освіти району дбає про те, щоб замінуювати їх на металопластикові, що, до речі, вже частково зроблено в 12 навчальниїх закладах. Зрештою, економія енергії зводиться навіть до заміни електролампочок на більш ефективні.

Загалом впроваджені енергозбурігаючі технології на сьогоднішній день дали неабиякий економічний ефект: якщо за останніх 5 років кількість споживачів газу зросла на 62%, то споживання газу скоротилося на 11%, що в цінах 2009 р. становить приблизно 250 тис. грн. за рік. Треба зазначити, що заклади освіти району не мають заборгованостей за спожиті енергоносії.

Учасники колегіх рекомендували управлінню економіки РДА взяти на посилений контроль виконання заходів програми енергоефективності району на 2009-2012 рр., а фінуправлінню — забезпечити стовідсоткове і першочергове фінансування робіт з енергозбереження. Звичайно, для цього буде потрібно внести певні зміни до статей витрат районного бюджету. «Дбати про здоров'я дітей і створити для цього всі необхідні умови — раше основне і першочергове завдання», — акцентувала в. о. заступника голови РДА з гуманітарних питань Наталія Мельник. Вона ж внесла пропозицію замінювати в школах і вхідні двері, що також матиме певний ефект енергозбереження. Голова РДА Роман Новицький вніс пропозицію провести акцію «Подаруй вікно школі!», до участі в якій могли б долучитися і колишні випускники, а нині успішні бізнесмени.

Чи горітиме світло в спортзалах?

Кажуть, що фізкультура і спорт — це здоровий спосіб життя. Так, адже набагато корисніше для людини будь-якого віку грати у футбол чи шахи, аніж вбивати час за столиком бару чи кафе.

За словами завідуючого сектором фізкультури і спорту РДА Ігоря Русаля, нині в районі діють 3 стадіони, 69 спортмайданчиків, 23 футбольних полів, 18 спортзалів, 3 майданчики з тренажерним обладнанням. В 2007-2008 рр. облаштовано футбольні поля у Князівському і Лоп'янці, завершується їх спорудження у Грабові і в селі Брошнів. Спортплощадку з штучним покриттям здано в експлуатацію в Брошневі-Осаді. Загалом в минулому році на розвиток фізкультури і спорту з райбюджету було виділено і освоєно 801,2 тис. грн.

Всіма видами фізкультурно-оздоровчої діяльності охоплено 5256 осіб. 1002 юнаків і дівчат займаються в Рожнятівській і Сваричівській ДЮСШ, в яких працюють 19 тренерів. Організовують і проводять спортмасову роботу 86 штатних працівників фізичної культури і спорту. Результати їх діяльності — відрадні. За вищезгадуваний період підготовлено 2 кандидатів у майстри спорту України, 23 спортсменів першого та 542 — масових розрядів. Традиційно проводяться змагання кубка району з футболу «Пролісок», до Дня незалежності України, «Золота осінь».

На високому організаційному рівні проходять спортивні свята до Дня фізичної культури, районні спартакіади серед школярів. Як результат, Б. Олійник, В. Мельникович, М. Пуляк стали чемпіонами і призерами України зі спортивної ходьби, а М. Марчук та Ю. Лагойда — бронзовими призерами чемпіонату України з футболу в складі збірної команди області.

Пріоритетним напрямком  згадуваної програми є залучення до занять фізкультури і спортом власне жителів сільської місцевості. Наразі в районі діють 29 сільських колективів, непогано розвинений так званий ветеранський рух, де популярним є гра в шахи, міні-футбол і волейбол. А задля того, що спортивно-масову роботу актиізувати ще більше, учасники колегії наголошували, що приміщення шкільних спорзалів не повинні бути зачинені для бажаючх займатися спортом. «Після того, як люди погодять свою пропозицію із сільським головою та директором навчального закладу, в спортзалі до вечора повинно горіти світло, — наголосила Н. Мельник.

Досить критичними були зауваження щодо роботи райради ФСТ «Колос». Зверталась увага на те, що районний стадіон — в занедбаному стані, а основні та допоміжні споруди, обладнання вимагають негайних ремонтів. Т. в. о. заступника голови РДА Ігор Дирів вніс пропозицію з'ясувати, в чиїх руках нині є майно згадуваного «Колоса»?

Реалізацію заходів державної та регіональної програм розвитку фізкультури та спорту в 2007-2008 рр. визнано задовільною. Рекомендовано впроваджувати багатоступеневі спортивно-масові змагання серед школярів, забезпечувати підготовку і щорічну здачу державних тестів і нормативів фізичної підготовленості учнівської молоді. А голова районної ради Василь Ленів поставив у приклад іншим громаду Сваричева, де власне з ентузіазму починаються сходження у великий спорт.

Рожнятівська ЦРЛ: із сімнадцяти — шості

Діяльність галузі охорони здоров'я Рожнятівщини, образно висловлюючись, перебуває під пильним оком районної влади. Адже стан здоров'я наших краян — це той пріоритет, який постійно є на контролі держави.

Існує 28 так званих рейтингових показників, за якими аналізують роботу медичних закладів. Серед них — первинність виходу на інвалідність, смертність та інвалідність дітей, вакцинації, ріст ряду захворювань, виявлення ВІЛ-інфікованих тощо. Головний лікар ЦРЛ Олександр Монюк зазначив, що в першому кварталі ц. р. робота лікувальних закладів значно покращилась. Із 17 обласних місць, Рожнятівщина вийшла на 6. Торік же була 13.

Проте є чимало проблем. Турбує байдужість краян до проходження медоглядів, належить покращити профілактику захворюваності, діагностику та лікування недуг.

Колегія рекомендувала фінуправлінню РДА виділити кошти на фінансування статей витрат на медикаменти та обладнання. Належить першочергово виділяти кошти на придбання медикаментів для невідкладної медичної допомоги, на придбання цукрознижуючих препаратів і ліків для пільгових категорій населення.

Гроші для бюджетників... позичають

Начальник фінансового управління РДА Ростислав Баричка констатував доволі невтішний факт: вже третій місяць РДА бере позики у головного управління Держказначейства в Івано-Франківській області, щоб забезпечити фінансування витрат бюджетних установ і організацій Рожнятівщини.

Загалом дебіторська заборгованість за загальним фондом зростає, і станом на 1.06.2009 р. вона становила 19,5 тис. грн., що свідчить про відволікання бюджетних коштів. Її допустили 21 сільська та 2 селищні ради, в деяких відділах РДА. Однак, враховуючи позитивну динаміку виконання планових показників по надходженні коштів до місцевих бюджетів, а також отримання державної дотації на поточний період, є можливість дану ситуацію поправити.

Наразі ж учасники колегії радять керівникам держустанов і організацій посилити контроль за станом фінансово-бюджетної дисципліни. Фінуправлінню РДА належить проводити роз'яснювальну роботу щодо недопущення росту та зменшення дебіторсько-кредиторської заборгованостей.

Зіновія ГОДОВАНЕЦЬ.

H:\DCIM\100CANON\IMG_1265.JPG


Архів новин

ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Центр обслуговування клієнтів «Прикарпатенерготрейду» інформує
До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Для інформування!
ПОТРІБНА ДОПОМОГА !
ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ для консультування осіб, які прибули з країн де реєструються випадки коронавірусної інфекції

 

Мапа Рожнятівського району

 

Оголошення


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області