http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Новини
 На головну
6 грудень 2019 | День місцевого самоврядування – свято влади, яка найближча до людей

http://librozh.at.ua/_nw/7/s99393766.jpg Вже стало доброю традицією в нашій державі в кінці року 7 грудня відзначати День місцевого самоврядування. 5 грудня 2019 року у світлиці Рожнятівської центральної районної бібліотеки відбулося святкове дійство «День місцевого самоврядування – свято влади, яка найближча до людей». Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства і є найближчими до мешканців громад.

    http://librozh.at.ua/_nw/7/s64095631.jpg

     Ведуча заходу завідувачка сектору краєзнавства Рожнятівської ЦБС Ніна Шищак зробила екскурс в історію місцевого самоврядування на районному рівні, розповіла про керівників всіх семи скликань Рожнятівської районної ради, представила депутатів районної ради VІІ демократичного скликання, голів селищних і сільських рад, голів ОТГ, представників виконавчого апарату районної ради та привітала всіх присутніх з професійним святом, зазначивши, що це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів громад, чудових організаторів, які в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

http://librozh.at.ua/_nw/7/s79925129.jpg

     В цей святковий день у цій світлиці зібралися керівники всіх семи скликань Рожнятівської районної ради, які розповіли про роботу кожного скликання і привітали колег з професійним святом. Про роботу першого скликання говорили заступник голови районної ради Мар’ян Бардяк і голова райвиконкому Ігор Дирів. Друге, третє і четверте скликання головою районної ради був Володимир Семко, який не зміг бути присутнім. Про роботу п’ятого скликання розповів голова районної ради Василь Ленів. Головою районної ради шостого скликання був Анатолій Дирів, якого у 2012 році обрано Народним депутатом України. Про роботу шостого скликання говорили голова районної ради Назарій Іванів, який зараз очолює Брошнів-Осадську ОТГ і є депутатом Івано-Франківської обласної ради, та заступник голови районної ради Віктор Тріщ. Роботу сьомого скликання представили голова районної ради Василь Рибчак і заступник голови районної ради Олег Понайда.

http://librozh.at.ua/_nw/7/s51791266.jpg

http://librozh.at.ua/_nw/7/s79929907.jpg    http://librozh.at.ua/_nw/7/s81195137.jpg

http://librozh.at.ua/_nw/7/s16568018.jpg     http://librozh.at.ua/_nw/7/s29049381.jpg    http://librozh.at.ua/_nw/7/s57146802.jpg  

     Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять своїх колег, які творили історію місцевого самоврядування на Рожнятівщині, але, на жаль, не дожили до сьогоднішнього дня. 
      За добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята ряд голів територіальних громад, селищних і сільських рад, депутатів і працівників виконавчих апаратів було нагороджено грамотами районної ради і райдержадміністрації. Зі словами найкращих побажань з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування до присутніх звернулися  голова районної ради Василь Рибчак, заступник голови районної ради Олег Понайда, перший заступник голови Рожнятівської РДА Андрій Тринчук. 

  http://librozh.at.ua/_nw/7/s65332871.jpg

         Привітали колег з професійним святом і побажали здоров’я, сили, наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу селищний голова селища Рожнятів Василь Мацевко, сільський голова села Берлоги Ірина Ясінець, сільський голова села Грабів Галина Чекіт, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Світлана Слобода, голова Спаської ОТГ Микола Медвідь, депутати районної ради Галина Самілів і Богдан Ониськів.

http://librozh.at.ua/_nw/7/s99150375.jpg   http://librozh.at.ua/_nw/7/s98497280.jpg  http://librozh.at.ua/_nw/7/s02983466.jpg

http://librozh.at.ua/_nw/7/s93793463.jpg    http://librozh.at.ua/_nw/7/s17458640.jpg

      Органічно вплелися в святкове дійство виступи учасників художньої самодіяльності, які своєю творчістю пробудили у присутніх почуття захоплення і духовної насолоди від українських пісень і прекрасних мелодій. Музичні вітання подарували  дует у складі директора Рожнятівського РНД Ігоря Тринчука і викладача Брошнів-Осадської ДШМ ім. Володимира Івасюка Олександра Левицького, чудова вокалістка Руслана Листван, художній керівник НД с. Верхній Струтин  Тетяна Мельник, народний вокальний аматорський гурт «Сусіди» (кер. Володимир Ілиняк).

http://librozh.at.ua/_nw/7/s35973335.jpg    http://librozh.at.ua/_nw/7/s75721089.jpg

http://librozh.at.ua/_nw/7/s61993931.jpg   http://librozh.at.ua/_nw/7/s38285216.jpg

      День місцевого самоврядування – це справді знакове свято. У нас є право і можливість захищати та реалізовувати свої інтереси, робити своє місто, селище чи село таким, яким його хоче бачити кожен із нас – сучасним, зручним і комфортним для життя. Місцеве самоврядування – це обов’язок на власному прикладі показувати, як наводити лад не лише в особистому будинку, а й на своїй вулиці, у рідному селищі чи селі. 


Архів новин

ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

БЕЗКОШТОВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ГО «Донбас СОС»

 

Оголошення!

Про публічний звіт голови Рожнятівської районної державної адміністрації  за підсумками роботи  у 2019 році Ірини Люклян.

Важливо!

Про зміни в електронному декларуванні, які вводяться в дію 1 січня 2020 року

Вже час готуватися до щорічного декларування

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Розробляється проект Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Оголошення!
Результати проведення конкурсу!
Оголошення!

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку .

 Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Набір на військову службу за контрактом!
Оголошення про набір громадян на військову службу за контрактом
Важливо!

Інформація про  Центр допомоги учасникам АТО

Зміни одне життя!
banner
Прозорро
banner

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області