http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Січень (15.01.2015 р.)
 На головну


РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

спільного засідання  колегії  районної  державної  адміністрації

з президією Рожнятівської районної ради

 

 

 

 

12  січня   2015 року                                                        Поч.  о 14.00 год.

                                                                                 Зал засідань селищної ради

 

 

 

1. Про проект районного бюджету на 2015 рік.

 

Відповідальний за підготовку: А. Тринчук.

 

Готує питання:                             Р.Баричка.

 

Доповідає:                                     Р.Баричка – начальник фінансового управління                райдержадміністрації.

 

           2. Різне.

 

 

                 

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                        Андрій  Тринчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

спільного засідання колегії районної державної адміністрації

з президією Рожнятівської районної ради

 

 

 

від  12  січня  2015 року          

смт.Рожнятів

      №  __________

 

 

                                     

Про проект районного

бюджету на 2015 рік

 

 

Колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати:

 

1. Визначити на 2015 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 320762,19 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 318214,8 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 2547,390 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  225,0 тис. грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 320562,190 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 315949,406 тис. грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 4612,784 тис. гривень згідно з додатком 2 та 3 до цього рішення;

- повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету в сумі 54,0 тис. грн. згідно з додатком 5 до цього рішення;

- надання кредитів з районного бюджету у сумі 254,0 тис. грн., у тому числі надання кредитів із загального фонду районного бюджету - 200,0 тис. грн. та надання кредитів із спеціального фонду районного  бюджету - 54,0 тис. гривень згідно з додатком 5 цього рішення;

- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 2073,394 тис. грн. та дефіцит спеціального фонду обласного бюджету 2073,394 тис. грн. згідно з додатком 6 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2015 рік, у тому числі по загальному фонду 315949,406 тис. грн. та спеціальному фонду 4612,784 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів обласного бюджету у сумі 30,0 тис. гривень.  

4.  Затвердити  на 2015 рік  резервний  фонд районного бюджету у сумі 129,540 тис. гривень.

5. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2015 рік на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

- підготовку кадрів вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації;

- забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

- заходи пов’язані з обороноздатністю держави, що здійснюються за рахунок коштів резервного фонду районного бюджету.

6. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 2190,0 тис. гривень (додаток 7).

7. Спрямувати кошти в сумі 970,0 тис. гривень на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки згідно з додатком 4. в тому числі: як субвенцію сільським бюджетам в сумі 557,0 тис.грн.

8. Затвердити перелік закладів, які передаються на фінансування з районного бюджету згідно з додатком 8.

9. Згідно з пунктом 8 статті 16 Бюджетного кодексу України надати дозвіл фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Р.Баричка) в межах поточного бюджетного періоду за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування бюджету та фінансів (І.Сагайдак) здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозити відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України, з подальшим їх поверненням до кінця бюджетного періоду.

10. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

11. Установити, що до доходів загального фонду районного  бюджету на 2015 рік належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, а також трансферти, що надаються з Державного бюджету України  районному бюджету, а також субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.

Установити, що частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань (засновником яких є районна рада), що вилучається до бюджету, зараховується до районного бюджету в розмірі 15 відсотків за результатами фінансово-господарської діяльності у 2014 році та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2015 році у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України та субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.

Джерелами формування у частині фінансування є кошти, які передаються з іншої частини бюджету.

Джерелами формування у частині кредитування є повернення кредитів наданих на будівництво (реконструкцію) житла для молодих сімей та одиноких громадян, а також відсотків за користування ними, індивідуальним сільським забудовникам та для підтримки малого і середнього підприємництва.

13. Надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування бюджету та фінансів,  (І.Сагайдак) у міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного, обласного та інших бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій та додаткових дотацій між місцевими бюджетами з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

14. Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації (Р.Баричка) за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування бюджету та фінансів (І.Сагайдак) при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації приводити у відповідність до неї доходи, видатки і фінансування районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

15. Надати право головним розпорядникам коштів районного бюджету, розпорядникам коштів нижчого рівня районного бюджету при виконанні районного бюджету може проводитись обслуговування бюджетних коштів в частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ здійснюватися в установах банків державного сектору.

16. Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Р.Баричка) на виконання статті 28 «Доступність інформації про бюджет» здійснювати публікацію інформації про місцеві бюджети, в тому числі рішень про місцевий бюджет та квартальних звітів про їх виконання в районній газеті «Новини Підгір’я».

 

 

 

17. Додатки 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

18. Це рішення набирає чинності після прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

19. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Р.Баричка) у двотижневий строк з дня набрання чинності Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік внести зміни до районного бюджету у відповідності із Законом України про Державний бюджет України на 2015 рік.

20. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації (А. Тринчук) та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів (І. Сагайдак).

 

 

 

Перший заступник голови,                                                               Голова районної

заступник голови колегії                                                                  ради

райдержадміністрації

Андрій  Тринчук                                                                                  Назарій  Іванів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погоджено:

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                  І.Сагайдак

 

Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                                     Т.Руда

 

Начальник юридичного

відділу апарату РДА                                                    П.Турчин

 

Завідувач сектору контролю

апарату райдержадміністрації                                     М.Гринишин

 

Заступник голови

районної ради                                                             І.Депутович

 

Керуючий справами виконавчого

апарату районної ради                                                С.Слобода

 

Начальник правового відділу

районної ради                                                             О.Герман

 

 

Підготував:

 

Начальник фінансового управління

райдержадміністрації                                                  Р.Баричка

 
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Садівники отримали доступ до дотацій: набув чинності необхідний наказ

 

Важливо!

 

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

До уваги!

 

Внутрішньо переміщені особи отримали можливість голосувати на місцевих виборах

 

Вебінар для підприємців «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»
Пам'ятка громадянам України
Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області