http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

2 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Заходи до Дня матері в населених пунктах району
 На головну

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  День матері

- добре свято. Це день коли треба сказати найдорожчій людині, про те, що ви її любите та цінуєте. Але пам'ятайте, що слова любові й підтримки потрібно говорити матерям не тільки в цей день, а кожного дня, дарувати квіти та сказати так багато ласкавих ніжних слів, яких ще не говорили й досі.

12 травня в Перегінському Народному домі вшанували берегинь домашнього вогнища. З нагоди цього величного свята позитиних емоцій отримали слухачі під час  концерту, який підготували викладачі та учні дитячої школи  мистецтв.

Поетичними привітаннями ведучої Руслани Тофон розпочався святковий концерт. А під супровід  інструментального ансамблю викладачів дитячої школи мистецтв , керівник Мирослав Романишин, дует у складі О. Богдана Русинкевича та Ані Глушко виконали твір на слова і музику  Р. Рудого «Край».

До сліз зворушила присутніх пісня на слова нашого земляка Петра Рошка, музика М. Романишина «Пісня для Мами» у виконанні о. Богдана Русинкевича.

Мелодійним звучанням творів «Автополька!» та «Веселі перебори» порадувала матерів учні школи мистецтв, учасники Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів  Семко Олександр та Троян Ростислав.

Ще більшим хвилюванням наповнилися серця від проникливого співу  переможниці обласних конкурсів Ані Глушко, яка виконала  пісню «Зайшла Марія в храм Господній»

На завершення привітав присутніх матерів із теплим весняним святом та сказав всім матерям слова подяки за неоціненний      дар материнства, яким наділив Господь Бог, о  Богдан Русинкевич.

Цьому великому святу була приурочена виставка художніх робіт «Все найкраще подарую тобі, Мамо» учнів ДШМ класу образотворчого мистецтва, викладач Оксана Матішак. Одночасно в Перегінській міській бібліотеці діє виставка робіт випускників ДШМ  «О, жінко, ти прекрасна» (Портрет дівчини).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За все, що маю, Мамо, дякую Тобі!" - під такою назвою 12 травня в клубі с. Цінева відбувся святковий концерт, приурочений Дню Матері.

 

Учасники концертної програми намагались донести присутнім в залі , що "День Матері" для них це - справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів. Вони, згадавши у своїх виступах ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, не могли не викликати радісних сліз у матусь.

 

Музичні вітання лунали від учасників художньої самодіяльності, також всі присутні мали змогу переглянути театралізовану постановку під назвою "Пресвята твоя материнська любов". Матері і всі присутні в знак подяки щиро аплодували та дарували посмішки.

З привітаннями та побажаннями звернувся і сільський голова Богдан Ткачів. 

 

Тож, зі святом Вас, шановні Матері!

Здоров'я, щастя, поваги і турботи від ваших дітей, внуків, правнуків!

 

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/51801/image002.jpg  10 травня в Рожнятівському НД відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері «Пресвята твоя, Материнська любов». Святкове дійство благословив отець Іван Креховецький. З словами привітання та подяками звернулися до присутніх матерів голова районної Ради Василь Рибчак,  заступник голови РДА Богдан Яковина, начальник державної казначейської служби, голова районної профспілки працівників державних установ району Ольга Миколаївна Дмитришак.

В залі присутні матері, дружини та дочки загиблих воїнів АТО: Миколи МиколиМихайлишина, Олега Лисевича, Любомира Мердуха, Юрія Возняка і героя Майдану Михайла Костишина.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, які віддали своє життя за волю і долю України.

Святковий концерт продовжили народні аматорські колективи району: народна аматорська художньо-мистецька бригада Рожнятівського НД-керівник Ніна Дичка, народний аматорський вокальний ансамбль села Берлоги керівник Остап Поташник, зразковий аматорський хлреографічний колектив НД смт.БрошнівБрошнів-Осадської ОТГ керівник Вікторія Дзюбак, народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Горяни»клубу села Суходіл керівник Василь Дранчук,  народний аматорський ВІА НД смт.БрошнівБрошнів-Осадської ОТГ керівник –Богдан  Креховецький, народний аматорський вокальний ансамбль клубу села Брошнів Брошнів-Осадської ОТГ керівник –Олександр Левицький, народна-аматорська художньо-мистецька бригада села Н-Струтин керівник- Богдан Бобик, народний аматорський фольклорний колектив клубу села Лецівка керівник- Галина Шпилей, народний аматорський вокальний ансамбль Брошнівського НД Брошнів-Осадської ОТГ керівник- Ігор Тринчук, зразковий аматорський оркестр народної музики «Дивограй» Рожнятівського НД керівник- Михайло Турчин. Які виступили на високому професійному рівні. На святі були присутні гості з Івано-Франківська:

-головний спеціаліст відділу культури і мистецтв управління культури національностей та релігій ОДА- Христина Михайлівна Гук

-завідувач відділу фольклору та етнографії НМЦКіТ «Прикарпаття»- Капустинська Стефанія Йосипівна

-провідний методист відділу аматорської творчості НМЦКіТ «Прикарпаття»-Світлана Дмитрівна Лещишин

-провідний методист відділу аматорської творчості НМЦКіТ «Прикарпаття»-Деркач Олег Васильович.

Ведучі свята:НінаДичка та Ірина Мороз.

Аналогічні масовізаходи відбулися в закладах культури сіл району: В-Струтин, Ясень, Суходіл, Цінева, Ріпне.

 

 

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/51801/image004.jpgУ останній місяць весни, у травні, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світле свято – День матері.
В сільському клубі села Ріпне 12 травня 2019р проведено святковий концерт до Дня матері, який підготувала завідуюча клубом Оксана Курилишин. У концертній програмі звучали: літературно-музичні композиції, художнє читання, виступ вокальної групи, декламування віршів українських письменників, інсценізації та запальні танці..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/51801/image006.jpgУ другу неділю травня, о 15.00 год., в приміщенні клубу с. Дубшара відбулося святкування Дня Матері - одного з найсвітліших свят людства.

Цей день присвячений найдорощим і найріднішим людям, які нас люблять, розуміють і підтримують.

На  святковий концерт завітало багато матусь разом зі своїми діточками. Для них линули найкращі побажання, вірші, танці та музичні вітання. Учасники художньої самодіяльності зізнавалися матусям в любові, ведучі дарували багато теплих слів, а матері та всі присутні віддячували їм щедрими аплодисментами, усмішками та сльозами радості.

На закінчення концерту діточки запросили своїх матусь на весняний вальс зі словами вдячності: " За все, що маємо й будемо мати, 

Вдячні ми тій, яку називаємо Мати!"
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Районний штаб з ліквідації наслідків НС
Для інформування!
Щоденна інформація!

 

Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19
5656rek pidp5454
ПОТРІБНА ДОПОМОГА !
ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ для консультування осіб, які прибули з країн де реєструються випадки коронавірусної інфекції

 

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

 http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/3021/2

До уваги громадян!Контакти сімейних лікарів!

 

Увага конкурс!

Конкурси на право здійснення перевезення пасажирів.

Оголошення!
Роз'яснення щодо зміни подачі документації із землеустрою.

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області