http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Творчий вечір Марії Осадчук
 На головну

Афіша Доля … Яке знайоме всім нам і, здавалося б, таке просте на перший погляд слово . Та за цими чотирма літерами криється такий глибокий зміст ! Доля – це спогади і хвилювання , тривога та біль душі для сивокосих бабусь , сивобрових дідусів. Поряд з цим , доля - це надії , мрії а може навіть і ілюзії для юнаків та підлітків. Ось і героїня нашої розповіді – ще зовсім юна , сповнена мрій , надій та сподівань – стоїть на порозі своєї юності. Вона з трепетом оглядається на своє безтурботне , щасливе дитинство , так боязко визираючи з-під теплого маминого крила і вже готова сміливо вилетіти. Вилетіти назустріч сонцю і вітрам , назустріч бурям і штилю , назустріч новим перемогам і здобуткам !

         Марія Осадчук - учениця 5-го класу Перегінської дитячої школи мистецтв (клас фортепіано) та випуск-ниця цієї ж школи класу образотворчого мистецтва . Марія не так давно навчається в школі мистецтв , проте за час навчання показала хороші результати , має непогані здобутки . Нещодавно в стінах школи відбувся її творчий вечір «Назустріч юності…»  з презентацією персональної виставки «Кольори мого дитинства» . Захід проходив в рамках мистецького проекту «Творчий портрет юного митця» .

57649195_434437037319695_7343720517913804800_n      В 2012 році Марія була зарахована до школи мистецтв в клас фортепіано до викладача І. В. Ількович. Дівчинка пригадує , що спочатку мала намір (так як колись і мама) записатися  на скрипку. Обставини склалися по-іншому. Почалися заняття на форте-піано… Учениця виявилася старанною, працьо-витою та сумлінною.

      В наступному 2013 році  починає навчання в класі образотворчого мистецтва. Це вимагало від неї самодисципліни , організації та планування свого часу, адже вона навчається в загально-освітній школі на “відмінно”. Не всім дорослим вдається встигати і успішно поєднувати так багато справ ! Будучи зовсім маленькою , вона дуже серйозно та розважливо ставилася до навчання . А її особливі риси характеру – творча рішучість , наполегливість , внутрішнє особливе бачення світу, цілеспрямованість допомагали їй іти до творчого зросту .Її душа -  немов нерозкрита книжка , палітра з усією кольоровою гамою . А уміння проявляти себе по - своєму з часом дає свої неочікувані плоди. І разом з тим Марія в полоні дитячих пустощів , ігор та розваг . Її дитинство – це катання з друзями на санках , лижах ; це моторошний світ хеловіну ; це – улюблене цуценя - пікінес Аліса; це - читання художньої  літератури про життя та пригоди підлітків і юнацтва .

        Розповідь про юну творчу особистість супроводжувалась різноманітною концертною програмою у її ж виконанні . Звучали твори  Й. С. Баха , Н. Ви-годського – варіації на тему Н. Паганіні . А інтонації бойківських співанок вдало викристалізувались в «Коломийці» сучасного композитора М. Скорика . Виконан-57213715_2641770155893744_7243379636518780928_nням «Ноктюрну» Ф. Шопена Марія зачару-вала слухачів довершеністю звучання інстру-мента фортепіано . А ще було виконано су-часні композиції –  Rain (Дощ) та корейської групи  BTS - Singularity  (Оригінальність)

     За час навчання в ДШМ Марія приймала участь в шкільних конкурсах «Юний віртуоз», у  Всеукраїнському  конкурсі «Франкове Під-гір’я» (м. Дрогобич), в обласному конкурсі ви-конавської майстерності ( м. Ів. – Франківськ ,  III місце), регіональному конкурсі  “Музичень-ки” (м.Бурштин , II місце) . В цьому ж 2018 році Марія  була учасницею обласного конкурсу  ім. Василя Барвінського, де виконувала його твір – «Жаб’ячий вальс» . До цієї п’єси Марічка намалювала ілюстрацію .

   Марія є постійним учасником обласних та всеукраїнських конкурсів по класу образотворчого мистецтва . Її робота «Моя батьківщина – моя рідна Україна»  була представлена на всеукраїнському конкурсі «Вижницька палітра - 2018» та за рішенням журі отримала ІІІ місце .

      В своїх художніх роботах Марія добре відчуває навколишній світ , який вдало трактує у художній образ. Вона відшукала свій власний творчий шлях зі своїм баченням і про це свідчать її роботи .

       Образ жінки - матері , дівчини дуже часто зустрічається в її роботах . Це – юна красуня , це - мати – берегиня свого роду . Ось до прикладу : «Вийшло дівча воду брать», «Сон» , «Мамина колискова». Цікаві  і  її  композиції  на різдвяну та великодню тематику: «Ой, радуйся , земле ,Син Божий народився», «Христос воскрес!» , «Великдень». 

57039833_315016492521791_7551793477038637056_n   А ще Марія любить малювати натюр-морти з квітами , дуже добре стилізує . Це такі роботи : «Птаха і дитя», «Диво - птах». Нещодавно розпочала працю-вати в портретному жанрі . Цілу серію робіт присвятила творам Володимира Івасюка . Хочеться вірити, що її творча натура ніколи не згасне , а буде для неї цілющим бальзамом на все життя .

   По закінченні творчої зустрічі до присутніх звернувся директор школи М.Я.Романишин .  В своєму заключ-ному слові він висловив подяку Марії Осадчук за величезну і клопітку працю по підготовці такого заходу, її викладачам -  І.В. Ількович та О.П. Матішак  та батькам учениці. Було відзначено , що весь захід приніс всім присуднім надзви-чайну насолоду та захоплення чарівними хвилинами музики, а експозиція художніх робіт Марії справляє чудове естетичне враження .

     Дівчина не має наміру поєднувати свою майбутню професію з музикою та живописом , але впевнена в тому, що ці її захоплення, як крила,  будуть з нею протягом всього її  життя.

                                                                   І. Ількович , О. Матішак

викладачі Перегінської ДШМ
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Важливо!

 

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Для інформування!
Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19
5656rek pidp5454
ПОТРІБНА ДОПОМОГА !
ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ для консультування осіб, які прибули з країн де реєструються випадки коронавірусної інфекції

 

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

 http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/3021/2

До уваги громадян!Контакти сімейних лікарів!

 

Увага конкурс!

Конкурси на право здійснення перевезення пасажирів.

Оголошення!
Роз'яснення щодо зміни подачі документації із землеустрою.

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області