http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

21 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


Святкування 28-ї річниці Незалежності України в населених пунктах району.
 На головну

 

 

 

25 серпня 2019 року в с. Князівське відбулася культурно-мистецька акція "Славні імена Рожнятівщини", в рамках святкування Дня Незалежності України. Зі святом присутніх привітав сільський голова М.І. Павлів. Розпочала свято, віршем "Молитва за Украаїну", сільський бібліотекар Л. Гошків.

 

Ведучі свята, С. Базюк та А. Грицуняк, ще раз згадали присутнім про наших односельчан, які брали участь в національно-визвольній боротьбі за волю України.

Піснями присутніх привітали С. Владика , І. Курч, О. Шляхтич та І. Дирів.

Також зі святом привітали чоловічий гурт Перегінського народного дому кер. Я.Люльчак.

З Днем Незалежності присутніх привітали учні місцевої школи.

 

 

 

 

 

 

25 серпня 2019року. В селі Сваричів відбулося святкування Дня Незалежності України та дня її Прапора.

Дійство розпочалося з урочистої частини, на якій діти виносили прапор нашої рідної Батьківщини.

Було згадано і осіб, які загинули за честь, волю та гідність держави наших односельчан Олега Лисевича та Юрія Локатиря Возняка. Яких пом*янули хвилиною мовчання.

Також були присутні: Сільський голова - Михайло Йосипович Рибчак та керівник Районної Державної Адміністрації – Ірина Михайлівна Сагайдак. З вуст яких було промовлено декілька приємних та щирих слів вітань для своїх односельчан з цим святковим днем.

До святкувань приєдналися і колективи:

«Осередок союзу Українок» с.Сваричів (керівник – Ганна Рибчак музичний керівник – Михайло Турчин)

Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Надвері*я»

Своїм драйвом та енергією Сваричан запалювали прекрасні Хореографічний колектив «Адонай» смт.Брошнів

Хорошим настроєм та власною сатирою надихав гуморист - Василь Савчук

Також до вітань з Днем Незалежності приєналися і солістки:

Христина Христонько, Наталія Сеничак, Оксана Которинська (Верховина), Марія Лишман(смт.Брошнів)

У складі ведучих оборону тримали – Романів Анна-Анастасія та Турчин Владислава!

Своїм чарівним інструментом та милозвучністю зачаровував – Назарій Шиманський! Якому згодом було вручено Грамоту та Подяку. Також такими ж грамотами був нагороджений Василь Михайлович Яцків, як його вихователь та наставник.

Свято пройшло на високому професійному рівні. Всі були задоволені, адже давненько в нашому селі не було жодних масових заходів….

Закінчилося все Дискотекою під Відкритим Небом!

( Директор Народного дому села Сваричів – Ярослав Пришлякевич )

 

 

 

25 серпня 2019р. в с. Дуба відбулась акція "Видатні люди району" присвячена творчості відомого поета с. Дуба В. Іванишина. Після акції відбувся святковий концерт присвячений 28 й річниці. Незалежності України. В концертній програмі брав участь дит. колектив "Вишиваночка", клубу с. Дуба.

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image002.jpg24 серпня 2019 року в селі Рошняте відбулося урочисте святкування Дня Незалежності України під назвою "Будеш жити, Україно". Основним посилом цього значущого для кожного українця свята є заклик як до молодого, так і до старшого покоління любити свій рідний край, цінувати його, вивчати історію нашої Батьківщини та бути справжнім патріотом України-неньки. Цей захід став ще одним вагомим  кроком у розвитку почуття гордості за Україну, формуванні національної свідомості та вихованні найкращих людських цінностей.

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image002.jpg 24 серпня 2019 р. в с. Топільське відбулися урочистості присвячені 28 річниці Незалежності України та панахида за загиблими героями.З словами благословення виступив отець Андрій.Відкрив святкове дійство сільський голова Пацкун В.В.У концерті взяли участь: церковний хор,учасники фольклорного колективу і художньої самодіяльності клубу с.Топільське.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image004.jpg 

               Такими віршованими рядками розпочалась святкова програма «Молюсь за тебе, Україно!» до Дня Незалежності України та культурно-мистецька акція «Славні імена Рожнятівщини» в рамках відзначення 90-ї річниці створення Організації Українських Націоналістів та Року Організації Українських Націоналістів на Прикарпатті в Сливківському сільському клубі.

             Є добра традиція українського народу кожну справу розпочинати благословенням. Тому і в Сливках місцевий парох о.Тарас Грибович дав   Боже  благословення на успішне проведення святкування. Спільною молитвою всі присутні в залі просили Бога за мир в Україні.

              А відтак сценою заволоділи вокалісти, танцівники, читці. Своїм співом чарували вокалісти Яна Костюк, Оксана Матішак, Роксолана Іваськів, Ангеліна Василів, дует Оксани Матішак і Артема Поповича, які виконали пісні «Україна», «Черемшина», «Любіть Україну», «Василина», «Дощ», «Мама», «Калина» та інші.  В черговий раз свою майстерність хореографії демонстрували танцювальні колективи під керівництвом Ольги Чопей. Вони подарували глядачам танцювальні композиції «Дам лиха закаблукам»,              «І снився мамі сон», «Діти вулиці», «Данс». Вдячні гладачі тривалими оплесками дякували за кожен номер художньої самодіяльності.

              До сьогодні продовжується боротьба за незалежність України. На сході України гинуть наші патріоти – добровольці та військові. Присутні хвилиною мовчання вшанували славних синів та дочок України, які загинули та гинуть за волю України  в різні часи нашої історії.

              «Ми віримо, що скоро ми матимемо ту державу, за яку гинули і гинуть українські воїни. Хай і далі допомагає нам Господь завершити все те, про що мрієм, подолати всі негаразди і непорозуміння. Бажаєм всім миру та сонячного неба на нашій землі» - такими словами ведучі Лілія Портей та Юлія Рараговська завершили культурно-мистецьку акцію.

                 Із словами вітань виступили сільський голова Микола Близнюк та депутат Рожнятівської районної ради Василь Рараговський. Вони побажали миру і спокою кожній українській родині. А достойне майбутнє нехай окриляє всіх нас на нові звершення. І пам’ятати, що боротьба за Україну продовжується.

Доповненням до дійства в залі служила викладка літератури, яку для Сливківської бібліотеки подарував за реабілітаційні кошти  патріот України Федір  Матішак.

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image006.jpg25 серпня 2019 року в с. Цінева відбулася літературно-мистецька панорама "У вінок України ми вплітаємо майбутнє". Спершу, як годиться в українців, помолилися під час Богослужіння у храмі. Як діти, так і дорослі, одягнені в святкові вишиванки попрямували до символічної могили Січових Стрільців. До слова вітання були запрошені заступник комісара Рожнятівського РВК Ярослав Лебеденко, секретар виконкому Цінівської сільської ради Оксана Мізун, учасники літературного об'єднання "Горгани" Ольга Мацьків та Володимир Кондур. Літературно-мистецька панорама була насичена музичними композиціями, художнім читанням, театралізацією. На завершення всі присутні разом з учасницею художньої самодіяльності Даною Сенів заспівали духовний гімн України "Боже великий єдиний".

Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні. То ж своїми знаннями, працею, здобутками маємо підносити її культуру, своїми досягненнями славити її. Будьмо гідними своїх предків, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image008.jpg25 серпня в клубі с.Лецівка була проведена культурно—мистецька акція «Славні імена Рожнятівщини» в рамках відзначення 90—ї річниці створення ООН на Прикарпатті. На святі були присутні о. Микола Рішко і сільській голова Мухар О.Є. які привітали лецівчан з 28—річницею Незалежності України. Спираючись на історичні дукументальні дані с.Лецівка належить до таких сіл, в якому були криївки, яке у свій час найбільше постраждало. На святі були згадані усі загиблі 25 імен воїнів УПА які загибли захищаючи своє село.

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image010.jpg В День Незалежності в с.Ріпне відбулося святкування з нагоди 28-ої річниці. Святкування почалося з святої літургії. Отець Микола привітав односельчан з величним святом, наголосив що кожен з нас це є часточка України і праця кожного це  в дарунок Україні. Після закінчення сільський голова також привітав селян, вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя за волю України. До привітальних слів була залучена молодь. В кінці всі хором заспівали Гімн України!

 

 

 

 

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image012.jpg24.08.2019р у смт. Перегінську відбулося святкування Дня Незалежності. У церкві св. Йосафата, отці церкви Різдва Пресвятої Богородиці та церкви Святого Духа відслужили службу Божу за Україну, освятили воду, поблагословили людей та запросили до святкового концерту.

Святкування 28-ї річниці Незалежності України «Люблю я неньку Україну», розпочали церковним гімном «Боже великий, єдиний», у виконанні Народного аматорського хорового колективу «Бойківщина» та всіма присутніми.

Участь приймали:  «Маленькі бойки», чоловічий гурт «Братове», солістка Анастасія Дуда. На завершення концерту ведуча разом з дітьми виконали етюд «Україно моя» після чого хор виконав «Величальна Україна» та Гімн України.

 

 

 

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/rojnyatynska/ua/52353/image014.jpg25.08.2019р.  0 14.00 год., в Рівнянському НД  бувпроведений тематичний концерт «Калинова Україна» до 28-ї річниці Незалежності України.

Спільною молитвою, разом з о. М.Сомишем  було розпочато дійство. Бібліотекарем Н.Лесюк була представлена книжкова виставка. В святі взяли участь діти дошкільнята та школярі початкових класів.

 
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Важливо!

 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Для інформування!

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області