http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/title_rozh.gif      http://ww2.if.gov.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/title/logo1.png 

e-mail:24680382@mail.gov.ua 

23 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


В Центрах обслуговування платників Долинського управління за січень-серпень 2019 року надано майже 9,9 тисяч послуг
 На головну

 За січень-серпень 2019 року Центри обслуговування платників Долинського управління ГУ ДПС відвідало 9927 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян, їм надано 9899 адмінпослуг.

Зокрема, видано 4913  карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано 2273 відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом восьми місяців 494 фізичних осіб зареєстровано платниками єдиного податку та видано 531 витяг з реєстру платників єдиного податку, а також 443 платників зареєстрували книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

З початку року зареєстровано 640 книг обліку розрахункових операцій,  зареєстровано 61 розрахункову книжку та 105 реєстраторів розрахункових операцій.

Також видано 217 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

 

Цьогоріч бізнес Рожнятівщини збільшив сплату єдиного податку на 1,8 мільйонів гривень

 

Впродовж січня-серпня 2019 року платники Рожнятівщини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, спрямували до місцевих бюджетів 12,48 млн. грн. єдиного податку. Цена 1,81 млн. грн., або 17,0 відсотків більше надходжень аналогічного періоду 2018 року.

Позитивна динаміка надходжень єдиного податку у 2019 році в порівнянні з попереднім роком спостерігається як у юридичних осіб – спрощенців, так і у фізичних осіб-підприємців. У перших приріст єдиного податку склав 209,8 тис. грн., або 15,7 відсотка, у других – 1,6 млн. грн., або 17,1 відсотка.

Нагадаємо, єдиний податок у повному обсязі перераховується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, сплачуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї місцевої громади.

 

Майже 8 мільйонів гривень військового збору перераховано

платниками Рожнятівщини на підтримку армії

Протягом січня-серпня 2019 року платники податків Рожнятівщини сплатили до Державного бюджету 7,64 млн. грн. військового збору. Цена 1,22 млн. грн., або 19,0 відсотків більше надходжень аналогічного періоду 2018 року.

 

Слід нагадати, що платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Ставка військового збору складає 1,5% від об’єкту оподаткування.

 

Система E-Receipt (електронний чек) - альтернатива традиційним РРО у сфері реєстрації розрахункових операцій

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що з метою спрощення умов ведення господарської діяльності ДПС України забезпечено функціонування в тестовому режимі до 31 грудня 2019 року інформаційної системи E-Receipt (електронний чек) щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Система E-Receipt – це технологічне рішення, яке є альтернативою традиційним реєстраторам розрахункових операцій (РРО). Функціональні можливості системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (розрахункові чеки) до ДПС. Крім того, в цій системі покупець товарів (послуг)  зможе переглянути фіскальний  касовий чек, який розміщений у відкритій частині  Електронного кабінету.

На сьогодні до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій включено 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які затверджено наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2019 № 121 та беруть участь у експериментальному проекті.

До цього переліку увійшли система «E-Receipt (електронний чек)», розроблена Державною фіскальною службою України та новітні моделі 7 вітчизняних компаній – учасників експериментального проекту.

З питань участі в проєкті платники податків можуть звернутися за номером телефону  (0342) 77-18-86  або до Інформаційно-довідкового департаменту - 0-800-501-007.

 

В.о. начальника Долинського управління                                       Олена БАЙКО

Лідія Гриневич,03477 2-52-84
ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома!

Про припинення шляхом ліквідації структурних підрозділів Долинської та

Рожнятівської районних державних адміністрації із статусом юридичної особи публічного права 

Важливо!

 

Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Протокол громадського слухання при обговоренні проекту містобудівної документації за межами с.Берлоги для облаштування кар'єру валунно-гравійно-піщаних порід
Повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/rojnyatynska/ua/3156/image001.jpg

До уваги суб’єктів підприємництва!!!
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу!!!
Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені,щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб
В області працює «гаряча» телефонна лінія для громадян, які постраждали від негоди

 http://www.if.gov.ua/files/uploads/ote06302020jki.jpg

Районний штаб з ліквідації наслідків НС

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

Для інформування!

Оголошення

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області