23 Вересень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
20.09.2018 | Президент внесе до Верховної Ради законопроект щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітництво з Росією

Президент Петро Порошенко повідомив, що внесе на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітництво з Росією. Про це Глава держави заявив під час виступу у Верховній Раді з Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».

20.09.2018 | Індивідуальний підхід для кожного, хто шукає роботу, - впроваджується інститут кар'єрного радника

19 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних, ведення обліку осіб, які шукають роботу” з урахуванням пропозицій Уповноваженої Верховною Радою України з прав людини Людмили Денисової. Зазначена постанова розроблена Міністерством соціальної політики на виконання завдань, передбачених Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року. Постановою змінюються підходи до роботи державної служби зайнятості, зокрема.

20.09.2018 | Конкурс на заміщення вакантної посади

Служба у справах дітей Снятинської районної державної адміністрації  оголошує конкурс для заміщення вакантної  посади державного службовця  категорії «Б» – завідувача сектору з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм  виховання служби у справах дітей Снятинської районної державної адміністрації.

20.09.2018 | Призначення субсидій та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо

20.09.2018 | Насильство в сім'ї. Як захистити себе та родину

Більшу частину нашого життя ми, як правило, на роботі. Але все те, що поза нею – це дім, а точніше, сім’я. Ці дві сфери нашого буття взаємопов’язані між собою. Тобто, якщо буде лад у сім’ї, то і на роботі буде все добре. Коли виникають непорозуміння та конфлікти в родині, то це має свій відповідний вплив на психічний і фізичний стан людини взагалі, зокрема погано відбивається на продуктивності його праці, успіхах у роботі.

20.09.2018 | На Снятинщині відкрили черговий спортивний майданчик зі штучним покриттям

19 вересня в селі Прутівка відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Участь в урочистостях взяли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Уляна Іванійчук, сільський голова Любомир Іванійчук, депутати районної ради, духовенство, керівники окремих структурних підрозділів РДА, меценати, громадськість села та педагогічний і учнівський колективи Прутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

19.09.2018 | Оголошення!

18.09.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

18.09.2018 | Розглянуто звернення громадян для надання одноразової грошової допомоги

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, начальника Територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» в Снятинському районі Галини Дороніної відбулась комісія щодо надання одноразових допомог  жителям району.

18.09.2018 | Листівка – нагадування!

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує,що у відповідності до вимог «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України»,на території Снятинського району суворо заборонено застосування авіації для внесення  ХЗЗР( Хімічних засобів захисту рослин) в силу географічного розміщення населених пунктів.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області