18 Липень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
17.07.2018 | Парламентом прийнято Закон, що регламентує загальні засади органічного виробництва

10 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 5448-д «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

 

17.07.2018 | Щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,придбання скрапленого газу твердого та рідкого пічного побутового палива.

Житлова субсидія не призначається:


Якщо у Вашому володінні чи користуванні або члена сім’ї є транспортний засіб менше 5 років з дати випуску а саме: автомобіль, автобус, сільськогосподарська техніка, причіп, мотоцикл, крім мопедів.

 

17.07.2018 | В районі відзначили День бухгалтера.

16 липня своє професійне свято відзначають бухгалтери. З цієї нагоди представників однієї із найпоширеніших професій привітали керівники району та відзначили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Святковий захід відбувся у великому залі адмінбудівлі за участі бухгалтерів органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та бюджетних установ.

 

 

16.07.2018 | Семінар-нарада з участю секретарів сільських рад району

13 липня проведено семінар-нараду з участю секретарів сільських рад району. Перед працівниками органів місцевого самоврядування виступила Валентина Ткачук – завідувач Снятинського районного сектору управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області, яка розкрила питання про реалізацію громадянами України права на свободу та пересування і обов’язку реєстрації місця проживання. Секретарі почули про правила реєстрації, прописки осіб.На конкретних прикладах із життя В. Ткачук провела роз’яснювальну роботу, пов’язану із міграційними процесами, проживанням та працевлаштуванням за кордоном тощо.

 

16.07.2018 | Обговорено важливі питання сьогодення району

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

 

16.07.2018 | Відбулась щотижнева нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю  заступника голови районної ради Петра Маліборського, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

 

13.07.2018 | На Снятинщині започатковано фестиваль музичного мистецтва.

12 липня, у святковий день первоверховних апостолів Петра і Павла, у м.Снятині започатковано фестиваль музичного мистецтва, ініціатором якого є відділ культури та релігій районної державної адміністрації.

 

 

 

13.07.2018 | Засідання комісії з питань призначення відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 12 липня 2018 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Гуцуляка відбулось чергове засідання комісії з питань призначення, відновлення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

 Комісія діє відповіднодопостанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365

 

 

12.07.2018 | Відбулася нарада з питань протипожежного захисту населених пунктів району.

        Сьогодні, 12 липня 2018 року, голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський провів нараду з питань протипожежного захисту населених пунктів району. В ході наради головою райдержадміністрації наголошено на незадовільний стан доріг  в населених пунктах району, а також відсутність пожежних водойм та під’їзних доріг до них, що значно ускладнює  швидке проведення гасіння пожеж.

 

11.07.2018 | Програми підтримки агровиробників і додаткові механізми залучення інвестицій будемо продовжувати, – Володимир Гройсман

Уряд України в рамках політики зростання економіки буде продовжувати практику запровадження механізмів підтримки виробників, передусім в агросегменті, і залучення інвестицій, в тому числі шляхом формування індустріальних парків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області