22 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
21.01.2020 | Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

Керівництвом  Снятинської райдержадміністрації регулярно проводяться особисті прийоми громадян під час яких жителі району мають змогу звернутися  за підтримкою, допомогою чи кваліфікованою порадою. 21 січня відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації Богданом Свіщовським.

21.01.2020 | З 2021 року Євросоюз вносить зміни в правила поїздок в рамках безвізу

З 2021 року починає працювати Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS). Ця система діятиме для громадян усіх країн, що користуються правом безвізового в’їзду на територію Євросоюзу і в жодному разі не є аналогом візової системи. З 2021 року ці зміни стосуватимуться не тільки України, але й, наприклад, громадян Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. 

20.01.2020 | Під час щотижневої оперативної наради хвилиною мовчання вшанували загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту та жертв авіатрощі в Ірані

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

20.01.2020 | Богдан Свіщовський обговорив питання забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні 20 січня 2020 року голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів району, районного відділу управління Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України в області і районного військового комісаріату.   В нараді взяли участь міський голова Анатолій Шумко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан. Розглянуто питання стану дотримання законності і правопорядку в районі, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, виконання планових завдань з призову громадян  на військову службу за контрактом та інші.

20.01.2020 | Оголошення!

20.01.2020 | На засіданні оргкомітету обговорено заходи до 101-річниці Дня Соборності України та 102 річниці Бою під Крутами

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України та річниці Бою під Крутами. У засіданні взяли участь члени організаційного комітету.  

20.01.2020 | «АЕРОПОРТ… ПЕКЕЛЬНА СМУГА»

Працівники Снятинської центральної районної бібліотеки підготували та провели годину патріотизму - «Аеропорт… пекельна смуга», присвячену героїчному подвигу кіборгів.

20.01.2020 | Священнослужителі йорданською водою освятили адмінбудинок

20 січня в день Собору Івана Предтечі і Хреститиля Господнього священники декан Снятинської  УГКЦ Теодор Оробець, декан Снятинської ПЦУ Михайло Марусяк та протоієрей ПЦУ Микола Марусяк завітали до райдержадміністрації окропили свяченою водою приміщення, керівників району та працівників управлінь і відділів РДА.

17.01.2020 | В ОДА обговорили районний бюджет Снятинщини на 2020 рік

Сьогодні в обласній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки проводилася робоча нарада, де обговорили районний бюджет Снятинського району. Взяли участь заступник голови ОДА Дмитро Романюк, Віталій Федорів, керівник апарату облдержадміністрації  Роман Маланій, керівники структурних підрозділів ОДА, представники структурних підрозділів райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрацій Богданом Свіщовським.

17.01.2020 | Уряд затвердив Дорожню стратегію-2020: за рік відремонтувати не менше 4 тис. км доріг

“Це великий план на 2020 рік. Перш за все це стосується доріг національного значення. Клаптикові ремонти мають відійти у минуле, натомість буде комплексне якісне дорожнє будівництво”, - сказав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області