23 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.НОВИНИ
20.09.2019 | Проведено тренінг для безробітних жінок

17 вересня 2019 року у Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг «Підвищення рівня самооцінки і впевненості в ефективності своїх дій» для безробітних жінок, які перебувають на обліку в службі зайнятості».

20.09.2019 | Міжобласний турнір з плавання

Вперше у відкритому басейні Снятинської ДЮСШ пройшов міжобласний турнір з плавання присвячений Дню працівника фізичної культури та спорту. В змаганнях прийняли участь найсильніші плавці Івано-Франківської та Чернівецької областей. Маючи можливість тренуватися протягом літа в недавно відкритому плавальному басейні на 6 доріжок, плавці Снятинської ДЮСШ показали високі спортивні результати.

19.09.2019 | Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв низку важливих рішень

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв низку важливих рішень. Так, Уряд схвалив законопроект, який уповноважує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на формування державної політики у сфері праці, зокрема щодо зайнятості населення, професійного навчання та професійного розвитку працівників, регулювання трудової міграції громадян України. 

19.09.2019 | Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці – Президент про запровадження ринку землі сільгосппризначення

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії. Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» Глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення. Зокрема для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі.

18.09.2019 | ЩАСЛИВА ДИТИНА ОБРАЖАТИ ІНШИХ НЕ БУДЕ!!!
Діти цілком природно відчувають страх і засмучення, коли їх утискають інші діти. Але вони можуть перешкоджати булінгу, демонструючи свою впевненість, фахівцями із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ проведено бесіду з елементами тренінгу для учнів 7-9 класів в Хлібичинській ЗОШ І-ІІ ступенів на тему "Профілактика булінгу". З учнями розглянули його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З’ясували, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту. Дослідили причини та наслідки булінгу для "БУЛЕРА", "ЖЕРТВИ", "КРИВДНИКА". Визначили шляхи виходу із ситуації булінгу.
18.09.2019 | Ті що стоять на сторожі життя...

Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. В урочистостях взяли участь і вітали рятівників району голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан та начальник Снятинського РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Шокалюк.

18.09.2019 | Розглянуто звернення громадян для надання одноразової грошової допомоги

18 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином відбулась комісія щодо надання одноразових допомог жителям району. На нараді розглядались такі питання: підготовка та вироблення критеріїв щодо надання одноразових допомог жителям району, виплат соціальних допомог та інше.

17.09.2019 | Денис Шмигаль: Проведення перепису населення позитивно вплине на розвиток України

«Від того, наскільки якісно буде проведено Всеукраїнський перепис населення у 2020 році, без перебільшення, залежатиме подальше майбутнє держави. Щоб ефективно підійти до виконання цього важливого завдання на рівні області, потрібно забезпечити чітку координацію дій та співпрацю між структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств і відомств, органами місцевого самоврядування», - наголосив очільник Прикарпаття Денис Шмигаль під час щотижневої наради.

17.09.2019 | Шановні жителі Снятинського району!

Згідно розпорядження президента України №329 я припиняю виконання обов’язків голови Снятинської районної державної адміністрації.

 

Хочу висловити щирі слова подяки всім, хто працював разом зі мною протягом останніх років, пліч о пліч докладав багато зусиль для забезпечення сталого розвитку Снятинського району. Наша віра в справу, яку робимо та командна праця дозволила зробити чимало добрих справ. То ж ми маємо чим гордитися.

 

Особливо хочу подякувати колективу Снятинської райдержадміністрації за надану мені довіру - у вашому дружному, молодому колективі я отримав безцінний досвід керівника. Комфортна атмосфера допомогла мені повірити в свої сили і пробудила творчу енергію.

 

Я залишаю цю посаду у щирому переконанні, що Снятинщина має всі можливості стати однією з найрозвинутіших в Івано-Франківській області, чого щиро бажаю. На цьому шляху завжди готовий буду підтримати всі добрі ініціативи, спрямовані на добро жителів нашого району.

 

Тож, дозвольте побажати Вам від щирого серця й від усієї душі міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення та нові добрі починання у розбудові Снятинщини.

 

Слава Україні!

 

З повагою та вдячністю, Богдан Свіщовський, голова Снятинської райдержадміністрації 20.04.2016 – 16.09.2019

16.09.2019 | Денис Шмигаль офіційно представив своїх заступників На початку апаратної наради керівник ОДА

Денис Шмигаль анонсував кадрові зміни. За його словами, на посаді заступника голови ОДА залишається Віталій Федорів. Окрім того, Денис Шмигаль представив своїх нових заступників. Ними стали Василь Івасик, Дмитро Романюк та Світлана Онищук. Керівником апарату наразі залишається Роман Маланій. РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області