27 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
27.01.2020 | Відбулась щотижнева онлайн-нарада

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації взяв участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва.

27.01.2020 | Гендерне насильство та протидія йому

Ми живемо у світі однією з характерних ознак якого є насильство. Гендерне насильство – це насильство, яке чиниться над особою тому, що вона належить до тієї чи іншої статі, і переважно здійснюється чоловіками над жінками.

27.01.2020 | Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голокосту

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

27.01.2020 | Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

27.01.2020 | Обговорено питання щодо Програми медичних гарантій у 2020 році

Щодо реалізації Програми медичних гарантій у 2020 році, зокрема, впровадження нової моделі фінансування закладів медичної допомоги, в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, відбулась робоча нарада з завідувачами відділень Снятинської центральної районної лікарні.

24.01.2020 | Розглянуто питання щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району

Під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином, заступником голови райдержадміністрації Миколою Гуцуляком за участі начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Уляни Іванійчук відбулася нарада з директорами навчальних закладів району та керівниками органів місцевого самоврядування.

24.01.2020 | Проведено семінар-нараду з керівниками та спеціалістами птахо господарств різної форми власності

Відповідно   до оперативної  інформації  Головного  управління  Держпродспоживслужби  у  Вінницькій  області  19.01.2020  року  в  ПП «Хутір» (с. Бучаків  Немирівського  району)  зареєстровано  загибель  птиці,  встановлено  діагноз  грип  птиці.

24.01.2020 | Спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах

З утриманням нехарактерної для української зими плюсової температури повітря у січні, спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Так, вогнеборці ДСНС вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету та сухостою.

24.01.2020 | Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

23 січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.  За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складає 37 млн 289 тис. осіб.

23.01.2020 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про визначення участі батька у вихованні дітей; про доцільність повернення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;  про охорону майнових прав дітей; про охорону майнових прав дитини; про охорону майнових прав малолітньої дитини; про охорону майнових прав малолітніх дітей; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області