11 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.НОВИНИ
10.12.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

10.12.2019 | Щодо проходження медичних оглядів

Все  працююче населення зобов’язано проходити як попередні ( при поступленні на роботу), так і періодичні щорічні обов’язкові профілактичні медичні огляди згідно діючого законодавства для визначенні спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я.

10.12.2019 | Проведено просвітницько-інформаційну кампанію «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми,  жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства, Снятинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано та проведено просвітницько-інформаційну кампанію.

9.12.2019 | Завдяки превентивним заходам вдається забезпечити безперебійні умови руху автомобільними дорогами Прикарпаття у складних погодних умовах

Дискусію на сьогоднішній селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки викликало питання зимового утримання доріг в області. Присутні заслухали інформацію начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака та директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова щодо підготовки до утримання доріг державного та місцевого значення області в зимовий період.


6.12.2019 | Проведено співбесіду з кандидатом у патронатні вихователі

В рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі 6 грудня в малому залі Снятинської районної ради проведено співбесіду з кандидатом у патронатні вихователі та його помічником. Співбесіда відбулася при заступникові голови Снятинської РДА Гуцуляку М.Ф. за участю директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микитюка Р. заступника директора ОЦСССДМ Гладій О.В. та регіонального тренера Бойко С.М. Також у співбесіді взяли участь суб’єкти соціальної роботи, а саме: представники РЦСССДМ, Служби у справах дітей, Управління соціального захисту населення, Управління освіти, молоді та спорту, КНП СРР «СРЦПМСД», старший інспектор ювінальної превенції Снятинського ВП ГУНП, органів місцевого самоврядування.

6.12.2019 | Про проведення лабораторних бактеріологічних та вірусологічних досліджень

У зв’язку із проведенням поетапної медичної реформи кошти на обстеження та лікування пацієнта ідуть за пацієнтом, тому заклади охорони здоров'я інформовано про те, що вірусологічна та бактеріологічна лабораторії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводять діагностичні дослідження, згідно укладених договорів, відповідно затверджених тарифів. 

6.12.2019 | Денис Шмигаль: Впровадження новітніх технологій - значима складова в розвитку медицини Прикарпаття

На цьому сьогодні під час введення в експлуатацію сучасного апарату МРТ у комунальному некомерційному підприємстві «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. 

6.12.2019 | В районі відзначили День Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначили День Збройнирх Сил України - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою, власним життям, мужньо стоять на варті миру,  шостий рік відстоюють територіальну цілісність та Незалежність рідної держави. У Районному Будинку культури відбулися урочистості на честь Збройних Сил України.

5.12.2019 | В районі відзначили Міжнародний день волонтера

5 грудня 2019 року, у актовому залі Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету Снятинським районним центром соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді було організовано та проведено святковий захід , присвячений Міжнародному дню волонтера.

5.12.2019 | У Податковому кодексі для громадян передбачено право на пільги із сплати земельного податку

В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 281 Податкового кодексу України громадяни мають право на пільги із сплати земельного податку.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області