10 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
10.08.2020 | Підготовка навчальних закладів району до нового навчального року – питання, яке розглянули на нараді в райдержадміністрації

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак спільно з заступником голови райдержадміністрації Миколою Гуцуляком провели нараду по підготовці шкіл до нового навчального року.

10.08.2020 | Робота розважальних закладів та закладів громадського харчування в області – на особливому контролі

Щоденна динаміка реєстрації нових випадків COVID-19 на Прикарпатті показує стрімке зростання захворюваності. Як відомо, з 3 серпня згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

10.08.2020 | Відбулася нарада щодо поширення COVID-19 на Прикарпатті

Днями під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулася нарада щодо ситуації захворюваності на COVID-19 та надання медичної допомоги таким хворим в межах області.

10.08.2020 | Зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних

«Спалах епідемії коронавірусу позначився на економіці області. На даний час роботодавці поступово відновлюють та розширюють свій бізнес. Як наслідок – зросла кількість поданих до служби зайнятості вакансій та зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.  Так, у квітні звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 4,1 тис. осіб, у травні їх кількість становила 4,0 тис. осіб, у червні – 3,0 тис. осіб, а у липні – 2,3 тис. осіб.

7.08.2020 | Віталій Федорів: Кошти на подолання наслідків стихії мають бути використані за призначенням, роботи проведені якісно і з відповідною гарантією

У всіх населених пунктах області, які постраждали від великої води проблематика схожа - нераціональне господарювання приватними суб’єктами, з одного боку, та неякісне використання виділених коштів для будівництва об’єктів водозахисної інфраструктури з іншого.

7.08.2020 | Віталій Федорів під час зустрічей із жителями Снятинщини і Косівщини обговорив проблемні питання життєдіяльності районів

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся з жителями Снятинського та Косівського районів. На заходах також були присутні прокурор області Юрій Фреїшин, начальник управління Служби безпеки України в області Сергій Заяць, заступник начальника головного управління Національної поліції в області Остап Білейчук, депутати обласної ради, керівники РДА, ОТГ.

7.08.2020 | Відновлювальні роботи проводяться на всіх 19 об’єктах газового господарства, які постраждали від стихії на Прикарпатті

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів здійснює робочу поїздку до Коломийського, Снятинського та Косівського районів.

7.08.2020 | Під час поїздки на Снятинщину Василь Івасик проінспектував ремонт доріг та підготовку шкіл до 1 вересня

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик відвідав Снятинський район. Спочатку він оглянув хід ремонтних робіт на дорогах загального користування державного значення Р-20 Снятин-Тязів та Снятин-Косів-Старі Крути, дорогах місцевого значення Стецева-Тулуків, Будилів-Красноставці та Завалля-Снятин.

6.08.2020 | Максим Степанов: Швидка буде доїжджати до пацієнта скоріше, ми запровадимо новий принцип виклику без прив‘язки до області

Міністерство охорони здоров’я України планує цього року запровадити у роботі екстреної медичної допомоги принцип екстериторіальності, який дозволить бригадам “швидкої” здійснювати виїзди на найближчі виклики без прив’язки до області.

6.08.2020 | Запрошуємо взяти участь у Форумі регіонів України і Білорусі

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації повідомляє, що 8-9 жовтня 2020 року в м.Гродно (республіка Білорусь) буде проходити третій Форум регіонів.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області