24 січень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
24.01.2019 | Привітання!

Шановний Миколо Івановичу!

 

Прийміть щирі вітання з Днем народження!

 

У цей святковий день бажаємо, щоб у Вашому домі завжди панував мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість!

 

Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, успіху та здійснення найзаповітніших мрій.

 

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!З Днем народження!

 

З повагою, районна державна адміністрація


23.01.2019 | Оголошується обласний огляд – конкурс «Краще підприємство з охорони праці»

Спільним наказом Управління Держпраці в Івано-Франківській області та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Івано-Франківській  області від 16.01.2019 №52д/05-од затверджено     Положення  про обласний огляд - конкурс "Краще підприємство з охорони праці" та створено комісію.


23.01.2019 | Трудовий договір чи цивільно- правовий договір - що краще?

Часто люди які планують працевлаштування ставлять перед собою питання а що краще трудовий договір чи цивільно –правова угода? Для того щоб розібратись в даному питання зробимо порівняння: 


23.01.2019 | Делегація з Снятинщини взяла участь у заходах з нагоди відзначення 100-річного ювілею Дня Соборності України в м. Києві

22 січня 2019 року, делегація з Снятинщини  взяла участь в урочистостях, що відбулись за участю керівництва держави у м.Київ з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 


23.01.2019 | Працівникам яким не виплатили частину коштів після звільнення, як діяти? І яку відповідальність несе роботодавець за невиплату! Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність? В Конституції України зазначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.


22.01.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


22.01.2019 | Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

Дорогі співвітчизники!

 

Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній  історії України. Тут відбулося  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.


22.01.2019 | 100 річчя Дня Соборності України відзначили на Снятинщині

В районному будинку культури після флеш-мобу «Єдина Україна» продовжилась урочиста частина з нагоди 100 річного ювілею Дня Соборності. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, секретар міської ради Марія Орищук, а також представники духовенства, молодь, громадськість.


22.01.2019 | Флеш-моб до Дня Соборності України

Сьогодні у місті Снятині на площі Незалежності з нагоди 100-річчя підписання Акту злуки Українських земель Дня Соборності України відбувся флеш-моб «Єдина Україна» за участі представників районної та міської влади, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації разом зі своїми колективами, працівників апарату райдержадміністрації та районної ради, громадськості. Учасники флеш-мобу в патріотичному дусі, рука об руку, спільно заспівали Державний гімн України доказуючи цим, що Ми українці, нація – єдина, а територія України – неподільна!


22.01.2019 | Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

21 січня голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський провів черговий прийом громадян з особистих питань за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.  Цього дня житель села Орелець звернувся з питанням, що стосується соціального захисту, а саме, правильності нарахування субсидії та щодо підвищення пенсії.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області