26 Червень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25.06.2019 | Відбулось засідання районного оперативного штабу

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулось засідання районного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2019/20 р.


25.06.2019 | Як відкрити інклюзивну групу в дитсадку – Уряд визначив порядок, а у бюджеті на це закладено майже 38 млн грн

Які документи треба для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в дитсадок, як має проходити навчання та скільки таких дітей може бути в одній групі – Уряд затвердив правила організації інклюзії в дошкіллі. Відповідний порядок набув чинності та опублікований на сайті Кабінету Міністрів.25.06.2019 | З 1 липня зросте вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції, - ДМС

1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.


24.06.2019 | ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

У зв’язку із призначенням позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців до 15 липня 2019 року включно приймає для розгляду звернення громадян про тимчасову зміну місця голосування.


24.06.2019 | Інвестуйте в Україну час, гроші, ідеї – Глава держави на зустрічі з бізнесом

Президент Володимир Зеленський закликав представників бізнесу інвестувати в розвиток України. «Півроку тому я вирішив інвестувати в Україну найдорожче, що в мене є, – це мій час. Закликаю вас робити так само. Інвестуйте в Україну час, гроші, ідеї. Змінимо Україну разом», – сказав Глава держави під час форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся у Києві 20 червня.


24.06.2019 | На проведення психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО нашої області виділено кошти з Державного бюджету

Задля здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції цьогоріч для області з Державного бюджету виділено 610,2 тис. гривень. За ці кошти планується забезпечити 91 особу послугами з професійної адаптації.


24.06.2019 | 12 ПОРАД ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД БЛИСКАВКИ

З огляду на те, що найближчими днями на території Івано-Франківщини очікуються зливові дощі та грози, відділ з питань цивільного захисту районної державної адміністрації дає 12 порад, як залишатися у безпеці під час негоди.


21.06.2019 | ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ НА ВОДІ

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  юнацтву правил поведінки на воді.


21.06.2019 | ОБЕРЕЖНО! БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО

За останні роки набуває поширення дуже небезпечна, отруйна і дикоросла до 3- 5 метрів висоти, товщиною стебла до 10 см багаторічна рослина – Борщівниик Сосновського  (HeracleumsosnowskyiManden). Зацвітає на 2-7 рік життя, переносить заморозки до -7-9 С. Основними місцями його розвитку є необроблювальні угіддя, береги потічків, річок, каналів, узбіччя доріг, деградовані луки, пасовища тощо.


20.06.2019 | У районі відзначили День державної служби

Сьогодні, напередодні свята, в районному будинку культури працівники апарату Снятинської районної державної адміністрації, структурних підрозділів та районних служб урочисто відзначили своє професійне свято – День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня. РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області