12 грудень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11.12.2018 | Інформація про діяльність центру надання адміністративних послуг Снятинської райдержадміністрації за 9 місяців 2018 року

Центр надання адміністративних послуг утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Снятинській райдержадміністрації. Основними завданнями ЦНАП є:


11.12.2018 | Про результати виконання Програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» станом на 01.12.2018 року

Держпродспоживслужбою Івано-Франківської області продовжується виконання регіональної цільової Програми «Дітям Прикарпаття - якісне харчування».  Так, станом на 01.12.2018 року  відібрано для досліджень  харчові продукти в  338 закладах  (із 669 шкільних навчальних  та 295 дошкільних дитячих закладів, що діють на Прикарпатті, і в яких  організовано харчування близько 400 тисяч дітей).


11.12.2018 | Відбулась сесія районної ради до Дня місцевого самоврядування в Україні

Сьогодні, 11 грудня, відбулася святкова двадцять третя сесія районної ради VІІ демократичного скликання приурочена Дню місцевого самоврядування в Україні. Головував на засіданні очільник районної ради Іван Угрин. В роботі пленарного засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський. Засідання відбулось також за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, а також депутатів районної та обласної ради, міськсіль голів, начальників структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, представники ЗМІ та інші.


11.12.2018 | Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією». «Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент. 


10.12.2018 | Богдан Свіщовський: "На контроль виплата заробітньої плати працівникам бюджетної сфери району"

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


10.12.2018 | Отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

В житті кожної людини трапляються такі моменти, коли необхідні документи, що підтверджують факти державної реєстрації народження, шлюбу, розірвання шлюбу, смерті чи зміни імені. Так, за 11 місяців 2018 року Снятинським районним відділом ДРАЦС ГТУЮ в Івано-Франківській області видано 1000 повторних свідоцтв та 384 витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.   


10.12.2018 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі міського голови Анатолія Шумка, відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


10.12.2018 | Надання пільг учасникам антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та членам їх сімей

Учасники бойових дій, статус яким встановлено згідно з ст. 6 Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на пільги  відповідно до статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 


10.12.2018 | Оздоровлення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування у 2018 році

Одним із головних і пріоритетних завдань Фонду соціального страхування України є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому працівник, який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду.


10.12.2018 | В Україні узаконено нові правила інформування споживачів щодо харчових продуктів

6 грудня Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (реєстраційний номер законопроекту 8450). Закон було розроблено за участю фахівців Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та експертів Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області