20 Травень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
17.05.2019 | Профілактика гострих кишкових захворювань

У весняно – літній період виникає проблема захворюваності на гострі кишкові інфекції, яка пов’язана із активізацією факторів передачі.

 


17.05.2019 | Флешмоб до Дня Вишиванки

16 травня українці по всьому світу та мешканці Снятинського району святкують День вишиванки. Традиція відзначати цей день бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці.

 


17.05.2019 | ОГОЛОШЕННЯ

Управління освіти, молоді та спорту Снятинської районної державної адміністрації  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти.

 


16.05.2019 | УВАГА!!!


16.05.2019 | День Вишиванки

Вишивання моє, вишивання…

Чорний – сум, а червоний – кохання.

Синій – небо, зелений – буття.

Вишиванка – це наше життя!

 

У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.

 


15.05.2019 | Рейдерство

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

 


15.05.2019 | Відбулася щотижнева оперативна нарада

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно оперативною нарадою під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, заступника голови  райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій району. Також, у нараді взяв участь голова районної ради Іван Угрин.

 


15.05.2019 | Порядок щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовується з 01.10.2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України №373 від 17.04.2019 року «Деякі питання надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, та механізм надання громадянам пільг у грошовій формі.


13.05.2019 | Обережно сказ!!!

Сказ — гостре інфекційне захворювання, що виникає після укусу зараженої тварини, спричиняється вірусами, що протікає з важким ураженням нервової системи і закінчується, як правило, смертельним результатом.

 


13.05.2019 | У МОЗ пообіцяли запустити наступного року єдиний медичний простір

В Україні з 2020 діятиме єдиний медичний простір. Про це заявила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області