23 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
23.09.2019 | Денис Шмигаль доручив активізувати роботу щодо вакцинації прикарпатців

Сьогодні під головуванням голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля відбулась селекторна нарада, в рамках якої розглянули питання підготовки до зимового утримання доріг, вакцинації населення, дотримання санітарно-гігієнічних норм при організації харчування дітей шкільного віку області, а також організації навчання працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. Участь в даній нараді взяла Снятинська райдержадміністрація під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака.


23.09.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


23.09.2019 | У Тулукові святково відзначили ювілейну дату - 640 років

У неділю, 22 вересня громада села Тулуків відзначила знакове ювілейне свято – 640-у річницю з часу першої писемної згадки про рідне село. В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, голова районної ради Іван Угрин, його заступник Петро Маліборський, депутат обласної ради Орися Книшук, депутат районної ради В,ячеслав Гнатюк. Усі щиро привітали дружню громаду цього гарного покутського села, бажаючи процвітання та многоліття. 


23.09.2019 | Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.


20.09.2019 | Проведено тренінг для безробітних жінок

17 вересня 2019 року у Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг «Підвищення рівня самооцінки і впевненості в ефективності своїх дій» для безробітних жінок, які перебувають на обліку в службі зайнятості».


20.09.2019 | Міжобласний турнір з плавання

Вперше у відкритому басейні Снятинської ДЮСШ пройшов міжобласний турнір з плавання присвячений Дню працівника фізичної культури та спорту. В змаганнях прийняли участь найсильніші плавці Івано-Франківської та Чернівецької областей. Маючи можливість тренуватися протягом літа в недавно відкритому плавальному басейні на 6 доріжок, плавці Снятинської ДЮСШ показали високі спортивні результати.


19.09.2019 | Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв низку важливих рішень

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв низку важливих рішень. Так, Уряд схвалив законопроект, який уповноважує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на формування державної політики у сфері праці, зокрема щодо зайнятості населення, професійного навчання та професійного розвитку працівників, регулювання трудової міграції громадян України. 


19.09.2019 | Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці – Президент про запровадження ринку землі сільгосппризначення

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії. Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» Глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення. Зокрема для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі.


18.09.2019 | ЩАСЛИВА ДИТИНА ОБРАЖАТИ ІНШИХ НЕ БУДЕ!!!
Діти цілком природно відчувають страх і засмучення, коли їх утискають інші діти. Але вони можуть перешкоджати булінгу, демонструючи свою впевненість, фахівцями із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ проведено бесіду з елементами тренінгу для учнів 7-9 класів в Хлібичинській ЗОШ І-ІІ ступенів на тему "Профілактика булінгу". З учнями розглянули його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З’ясували, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту. Дослідили причини та наслідки булінгу для "БУЛЕРА", "ЖЕРТВИ", "КРИВДНИКА". Визначили шляхи виходу із ситуації булінгу.

18.09.2019 | Ті що стоять на сторожі життя...

Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. В урочистостях взяли участь і вітали рятівників району голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан та начальник Снятинського РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Шокалюк.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області