29 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
28.01.2020 | Дозвіл на керування авто іншій людині можна надати онлайн

В електронному кабінеті водія з’явилася нова безкоштовна послуга «Керування належним користувачем». Ця послуга дозволяє надавати право користуватись авто людині, яка не є його власником. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.


28.01.2020 | Мінцифри запускає національну онлайнплатформу з цифрової грамотності

Відповідно до Програми діяльності Кабінету міністрів України, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». 


28.01.2020 | В області розроблено заходи, аби не допустити проникнення і поширення вірусу грипу птиці

Недопущення занесення збудника грипу птиці на Прикарпаття, проведення заходів із профілактики інфекційних хвороб тварин і птиці на території області у 2020 році. Ці питання сьогодні розглянули на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації за участі першого заступника голови ОДА Марії Савки. 


28.01.2020 | ПАМ'ЯТАЙМО ПРО КРУТИ!

29 січня 2020 р. у Снятинському районному Будинку культури відбудуться пам'ятні заходи, присвячені 102-й річниці бою під Крутами. На думку вчених-істориків, це був кривавий вікопомний епізод російсько-української гібридної війни, яка і досі незакінчена. У світлу пам'ять і честь звитяги молодих крутянців -захисників Української державності учні Снятинського ліцею "Інтелект" творчо втілять на сцені РБК літературно-музичну постановку із декораціями та елементами історичної реконструкції. 


Запрошуються всі небайдужі до історії України, її минулого та майбутнього!


27.01.2020 | Відбулась щотижнева онлайн-нарада

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації взяв участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва.


27.01.2020 | Гендерне насильство та протидія йому

Ми живемо у світі однією з характерних ознак якого є насильство. Гендерне насильство – це насильство, яке чиниться над особою тому, що вона належить до тієї чи іншої статі, і переважно здійснюється чоловіками над жінками.


27.01.2020 | Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голокосту

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


27.01.2020 | Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.


27.01.2020 | Обговорено питання щодо Програми медичних гарантій у 2020 році

Щодо реалізації Програми медичних гарантій у 2020 році, зокрема, впровадження нової моделі фінансування закладів медичної допомоги, в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, відбулась робоча нарада з завідувачами відділень Снятинської центральної районної лікарні.


24.01.2020 | Розглянуто питання щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району

Під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином, заступником голови райдержадміністрації Миколою Гуцуляком за участі начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Уляни Іванійчук відбулася нарада з директорами навчальних закладів району та керівниками органів місцевого самоврядування.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області