1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
23 січень 2020 | В ОДА обговорили ситуацію із зимового утримання доріг місцевого значення

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провели онлайн-нараду із представниками дорожніх служб, відповідальних за зимове обслуговування автошляхів Івано-Франківщини, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття», департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, голів райдержадміністрацій, міст Болехів та Яремче. 


Акцентувалася увага на погодних умовах цьогорічного зимового періоду та можливого їх ускладнення. Тому важливою є злагоджена робота обласних дорожніх служб та підрядних підприємств, які залучені до зимового експлуатаційного утримання автомобільних доріг Прикарпаття. Також йшлося про їх готовність забезпечити безперебійний і безпечний рух автотранспорту із максимальним унеможливленням надзвичайних ситуацій при суттєвому ускладненні погодних умов.


Представники підрядних та субпідрядних підприємств інформували про наявність необхідної снігоприбиральної техніки, достатньої кількості посипкових, паливно-мастильних матеріалів для виконання робіт щодо прибирання снігу та забезпечення сталого проїзду транспорту на автошляхах Прикарпаття в зимовий період. Окрім того, мовилося про заключення договорів, можливості залучення додаткової техніки підприємств та організацій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період, тощо.


Марія Савка наголосила на важливості чіткої комунікації та взаємодії між дорожніми службами, облдержадміністрацією та місцевою владою.


«Важливо бути готовим до будь-яких погіршень погодних умов. У разі їх виникнення, повинна бути чітка організація та комунікація, що дасть змогу оцінити ситуацію, оперативно спрацювати і зробити правильні дії. Маємо унеможливити виникнення ускладнень транспортного сполучення та забезпечити безпечні умови руху автотранспорту цієї зими», - підкреслила Марія Савка.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області