1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
26 лютий 2020 | РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ЗАСТРАХОВАНИХ БАТЬКІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ!

Право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) має кожна застрахована особа, а також члени її сім’ї (діти) за наявності медичних показань.

 

Фонд забезпечує 100-відсоткове покриття потреби в забезпеченні лікуванням членів сімей (дітей) застрахованих осіб на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

 

Постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Порядок), який набрав чинності з 01 січня 2018 року.

 

Порядком запроваджено принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. А саме: застрахована особа або член її сім’ї (дитина в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи (в період відпустки застрахованої особи), яка їх замінює: опікуна, піклувальника), направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації з урахуванням відсутності протипоказань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі – ЛКК) закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на стаціонарному лікуванні.

 

Перелік санаторно-курортних закладів, куди можуть поїхати діти з батьками, великий: це і санаторії на березі моря «Скадовськ» та «Бердянськ», і багато інших.

 

Тож, шановні батьки, за більш детальною інформацією стосовно реабілітації вашої дитини звертайтесь до Снятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області (м. Снятин, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 11 А, тел.: 0989229100 – Плешкан Микола Іванович, 0967513380 – Семотюк Марія Ярославівна).


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області