1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
26 лютий 2020 | Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах

У зв’язку з настанням теплої, вітряної погоди склалася тривожна ситуація з пожежами сухої трави. До рятувальників надходять повідомлення про загорання сухої трави на відкритих територіях, господарських угіддях та уздовж транспортних магістралей. Цьому сприяють і погодні умови: вітер та відсутність опадів, як у вигляді снігу, так і дощу.

 

Слід зазначити, що в попередні роки «сезон» спалювання трави стартував з кінця березня, а в останні два роки такі випадки фіксуються навіть у лютому.

 

Пожежі від спалювання сухої трави та минулорічних рослинних залишків щороку провокують пожежі в житловому секторі та в лісових масивах. Низька насиченість ґрунту вологою сприяє виникненню і торф’яних пожеж.

 

 

У зв’язку з цим рятувальники закликають громадян бути свідомими та відповідальними: дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не провокуйте пожеж у природних екосистемах. Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

 

Памятайте: простіше запобігти пожежі, аніж ліквідовувати її наслідки!


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області