1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25 лютий 2020 | Комісія розглянула заяву на виплату грошової компенсації для надання житла учаснику АТО

25 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України по виплаті грошової компенсації за належні та для отримання жилі приміщення. В ході засідання члени комісії обговорили питання, що стосувалося розгляду заяви учасника АТО – особи на виплату грошової компенсації на житло.

 

За результатами засідання комісія ухвалила призначити заявнику грошову компенсацію, відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також члени їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016  №719,  та проголосувала за направлення зібраного пакету необхідних документів відповідно до чинного законодавства.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області