1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
26 березень 2020 | Нагадуємо, що Снятинська районна державна адміністрація під час карантину працює у звичному режимі, але з обмеженим особистим прийомом

Графіки роботи райдержадміністрації та її структурних підрозділів на час дії карантинних заходів залишаються незмінними. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території району в апараті РДА, управліннях, відділах, секторах та службах обмежено особистий прийом громадян та відвідування адмінбудівель, консультування фахівці проводять дистанційно. Частина з них працює у режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації.

 

Зазначимо, що апарат райдержадміністрації та структурні підрозділи продовжують виконувати всі функції та покладені на них завдання.

 

Задля вирішення невідкладних проблем, які Вас турбують, Ви можете звертатися до керівництва районної державної адміністрації із письмовими зверненнями та надсилати їх електронною поштою: 3314505565@mail.gov.ua

 

 

Крім цього, з метою вирішення нагальних питань, Ви можете звертатися на «гарячу» телефонну лінію райдержадміністрації: (03476) 2-51-88, яка працює щоденно, крім вихідних: понеділок - четвер з 8:00 до 17:15, п'ятниця - з 8:00 до 16:00 або на урядову «гарячу» лінію 1545, дзвінки на яку є безкоштовними.

 

Отримати інформацію або відповідні роз’яснення щодо порядку вирішення питань, які Вас турбують, Ви також можете за телефонами: (03476) 2- 23- 05, (03476) 2- 50- 35.

 

В чергове звертаємося до жителів району!!! Занотуйте: карантин - це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція - це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!

 

Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких!


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області