12 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
3 Квітень 2020 | Віктор Ляшко: До Чернівецької області обмежено в’їзд і виїзд

Рішенням регіональної комісії з техногенно екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій посилено заходи і обмежено в’їзд і виїзд до Чернівецької області. Про це сьогодні, 3 квітня, під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

«Відучора встановлені санітарно-карантинні підрозділи, тому необхідно це враховувати при плануванні пересування до Чернівецької області», - зазначив Віктор Ляшко.

 

Також він повідомив про такі кроки, як залучення приватних лабораторій для проведення досліджень на виявлення коронавірусної хвороби. Водночас під час брифінгу Віктор Ляшко спростував вчорашню інформацію стосовно спалаху у Китаї у 1600 випадків зареєстрованих за добу.

 

«Наразі у Китаї за добу було зареєстровано 90 випадків. І це вже перевірена інформація», - сказав Віктор Ляшко.

 

Віктор Ляшко повідомив, що за даними Центру громадського здоров’я, на сьогодні в Україні зареєстровано нових 138 випадків коронавірусної хвороби. Госпіталізовано до закладів охорони здоров’я 79 осіб, з них 5 дітей.

 

Всього в Україні зареєстровані 942 особи, з яких у закладах охорони здоров’я проходять лікування 477 осіб і з них 25 дітей. На штучній вентиляції легень знаходиться 16 осіб, у яких тяжкий перебіг коронавірусної хвороби. Наразі 19 людей повністю одужали. Летальних випадків зареєстровано всього 23, з них 3 за минулу добу.

 

«За минулу добу мобільні бригади здійснили 170 виїздів для забору біологічного матеріалу. Екстрена медична допомога здійснила виїзди на 22 виклики коронавірусної хвороби і за результатами цих виїздів 20 осіб було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я», - повідомив Віктор Ляшко.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області