1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
9 Квітень 2020 | На Прикарпатті посилюються карантинні заходи

Сьогодні під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС рекомендовано західним областям України, у тому числі й Івано-Франківській, увести на вихідні посилені карантинні заходи – режим обмеженого пересування. Про це повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка під час щоденного онлайнбрифінгу щодо ситуації з поширення COVID-19 на Прикарпатті.

 

 «Ми повинні втримати ситуацію, розірвати ланцюг поширення хвороби. Якщо спільно не будемо цього робити – карантин буде продовжено. Напередодні Вербної неділі та Великодня дотримайтеся усіх запропонованих урядом карантинних заходів. Це допоможе зберегти ваше здоров’я і життя, ваших рідних та близьких», - наголосила управлінець.

 

Також йшлося про те, що на Івано-Франківщині склалася складна епідеміологічна ситуація, пов’язана із коронавірусною хворобою. За добу кількість лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 збільшилася на 20 і становить 218. Зростає смертність: 2 летальних випадки за останні 24 години. Тож загалом зафіксовано 15 смертей від коронавірусної інфекції в області. Це мешканці Івано-Франківська (4 особи), Надвірнянського (4), Тисменицького (2), Калуського, Коломийського, Рожнятівського, Тлумацького районів та міста Болехів. Багато летальних випадків пов’язаних із супутніми захворюваннями. Ще 342 зразки очікують на дослідження.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області