4 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
10 Квітень 2020 | Додаткові доплати медикам – до 300 % заробітної плати, соціальним працівникам – до 100 %

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року.

 

Новий Закон надбав чинності з другого квітня та передбачив додаткові доплати фахівцям на період виконання заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусом. Закон передбачає, що доплати мають бути встановлені протягом тижня з дня набрання ним чинності, і мають виплачуватися до завершення виконання заходів із ліквідації епідемії (термін визначається Кабміном).

 

Зокрема, передбачаються такі доплати:

 

- доплати до 300% до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19);

- доплати до 100% працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соцпослуги за місцем проживання людей вдома.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області