29 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
29 Травень 2020 | Привітання!

Сьогодні українські школярі прощаються з навчальним роком, але дуже в незвичному форматі. Замість урочистої лінійки на подвір'ях школи, прощання з однокласниками та вчителями проходить онлайн.


Останній дзвоник – це день, коли учні до осені прощаються зі шкільною формою, шкільною партою, підручниками. Втім цього року через пандемію коронавірусу, школярі від початку карантину проводили свій навчальний час вдома.

 

Снятинська районна державна адміністрація висловлює вітання для всіх учнів, батьків, педагогів нашого району із завершенням такого нелегкого навчального року, хочемо подякувати Вам  за витримку,розуміння та побажати наснаги, цілеспрямованості та чудових літніх канікул.

 

Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

 

Бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

 

Голова райдержадміністрації                                                                                                     Богдан Свіщовський


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області