3 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
26 Червень 2020 | До уваги отримувачів пільг у безготівковій формі щодо залишків коштів

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг, які надаються пільговим категоріям населення у грошовій безготівковій формі, перераховуються через АТ «Ощадбанк».

 

АТ «Ощадбанк» веде персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок для виплати пільг та здійснює перерахування коштів за послуги на рахунки виконавців комунальних послуг.

 

Після закінчення опалювального сезону (опалювальний сезон – з 16 жовтня по 15 квітня) залишки коштів, що обліковуються на рахунку облікових записів пільговиків станом на 1 червня, пільговикам виплачує АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».

 

У разі відсутності відкритого рахунку в АТ «Ощадбанк», отримувачам пільг необхідно звернутись до відділення Ощадбанку з відповідною заявою для вирішення питання щодо відкриття такого рахунку.

 

Інформуємо, що залишки коштів, які утворились за обліковими записами пільговиків в АТ «Ощадбанк» станом на 1 червня, за якими не було звернень до банку щодо їх виплати, 20 грудня припинять обліковуватися та будуть повернені на рахунок Мінсоцполітики.

 

Повідомляємо, що в управлінні соціального захисту населення Снятинської райдержадміністрації інформації щодо суми залишків коштів по пільгах та щодо порядку їх виплати немає. З цими питаннями звертатися до відділень Ощадбанку.

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області