3 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
30 Червень 2020 | Спеціалісти Снятинського районного управління ДПСС взяли активну участь в ліквідації наслідків повені

Стихія яка пройшла 23.06.-24.06  по території   Західної України не обійшла і Снятинський район , так зокрема  стихія накрила 32 населені пункти , та затопила 914 дворів  та  приміщень де утримувались сільськогосподарські тварини.

 

Спеціалісти Снятинського РУ ДПСС  з перших дів після паводків активно включились  в роботу по дезінфекції тваринницьких приміщень та дворів які були затоплені з метою недопущення  виникнення спалахів інфекцій спільних для людей та тварин, збудник який міг потрапити в господарства паводковою водою.

 

Поряд з даним заходом спеціалісти проводять роз’яснювальну роботу серед населення з врученням листівок розроблених ГУ ДПСС в Івано-Франківській області по попередженню  спалахів інфекційних хвороб серед населення по причині вживання недоброякісної  води та продуктів  харчування , які могли бути поражені хвороботворними мікробами внаслідок повені яка привела до розмивання скотомогильників, кладовищ, вбиралень,та  хлівів. 

 

А також  порядок проведення очищення та дезінфекції джерел водопостачання. І найголовніше  це   моральна підтримка  жителів  Снятинщини  і  не залишити їх з бідою  на одинці.

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області