14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
10 Липень 2020 | Відбулась організаційна нарада щодо підготовки до 150-літнього ювілею письменника-новеліста Василя Стефаника

10 липня у с. Русів відбулася важлива організаційна нарада з участю обласного та районного керівництва з метою підготовки до 150-літнього ювілею письменника-новеліста світової слави Василя Стефаника. Очолив робочу нараду, яка відбулася на території музею-садиби письменника, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

 

У нараді взяли участь заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, голова районної ради Іван Угрин, голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, в.о начальника відділу культури, релігій, молоді та спорту РДА Вікторія Грекуляк, сільський голова Русова Олексій Стефаник, музейні працівники, представники родини письменника зі Львова Василь і Мотря Стефаники.

 

Після того як 18 червня прийнята Постанова Верховної Ради України про відзначення 150-ліття В. Стефаника на державному рівні саме час підсумувати про те, що уже зроблено обласним та районним керівництвом у рамках підготовки до ювілейної дати, а також активізувати запланований комплекс заходів і відповідно їх фінансування на рівні району, області та держави. Про це йшлося під час наради у с. Русів.

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області