14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13 Липень 2020 | В районі відзначили 146-у річницю від дня народження Марка Черемшини

Сьогодні у місті Снятині, в літературно-меморіальному музеї Марка Черемшини відбулися урочистості з нагоди 146-ї річниці від дня народження видатного українського письменника-новеліста Марка Черемшини.

 

Серед поважних гостей заходу – письменники, громадські діячі Снятинщини, просвітяни, представники районної та міської влади.

 

В рамках урочистостей було проведено вручення щорічної літературної премії новеліста,  номінантами якої стали:

 

-  номінації "ЛІТЕРАТУРА» (літературознавство) – старшому науковому  співробітнику  літературно-меморіального музею Василя Стефаника в с. Русів, дослідниці  життєвого  і творчого шляху письменника – новеліста  Василя Стефаника  Іванні  Миколаївні  Юрчук.

 

За активну науково-дослідницьку працю, дослідження творчості та епістолярію Василя Стефаника та підготовку до друку книги «Василь Стефаник. Твори». 

 

 - номінації "ЖУРНАЛІСТИКА»,  – директору ТК «Снятин» автору відео програм Сергію Володимировичу Гуленку.

 

За активну творчу діяльність, популяризацію Снятинщини, її відомих особистостей у вітчизняному інформаційному просторі, створення циклу телепрограм «Наш Черемшина».

 

- у номінації "КОНЦЕРТНО-ВИКОНАВСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ» – естрадному  гурту «Чорногора» Снятинського районного Будинку культури.

 

За виконавську майстерність, участь у районних та обласних культурно-мистецьких заходах, популяризацію музичних традицій Покуття.

 

- у номінації "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО" – художнику, скульптору, професору Львівської Національної академії мистецтв, Заслуженому діячу культури  Івану Васильовичу Микитюку.

 

За  активну творчу та виставкову діяльність, виготовлення скульптурних творів відомим діячам культури та історії Покуття і України.

 

 

- у номінації «КРАЄЗНАВСТВО» – жителю с. Видинів,  Снятинського району, краєзнавцю Івану Михайловичу Калитчуку.

 

За просвітницько – дослідницьку  працю, активну краєзнавчо – пошукову  роботу на Снятинщині, видання книги «Вчитель. Музикант. Композитор М.Я. Куфлюк».

 

Урочистості супроводжувались виступами влади, гостей свята, спогадами про життєвий та творчий шлях Марка Черемшини, художніми номерами як аматорських колективів, так і окремих виконавців. 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області