23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
24 Вересень 2020 | В облдержадміністрації напрацювали доповнення до Стратегії регіонального розвитку Прикарпаття

«Стратегія регіонального розвитку: як забезпечити соціальну згуртованість та єдність країни». Під такою назвою сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, представники Українського незалежного центру політичних досліджень, Центру Європейської інтеграції, співзасновники Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», експертної спільноти Прикарпаття.

 

Даний захід організований в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу».

Зазначалося, що Національна платформа започаткована у лютому 2018-го року. Це дискусійний майданчик для обговорення питань врегулювання конфлікту на Сході України та реінтеграції. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу». Вона передбачає посилення консенсусу та стійкості в Україні щодо попередження та вирішення конфліктів через розширення громадської участі у мирному процесі; надання пропозицій владі у виробленні відповідних політик, у тому числі щодо питань безпечної реінтеграції та національної єдності, а також забезпечення суспільної обізнаності у цих процесах.

За словами співзасновника Національної платформи, політолога Олега Саакяна, обов’язковою складовою безпечної реінтеграції є політика національної єдності та соціальної згуртованості. Саме відсутність соціальної згуртованості призвела до тих політичних процесів, які відбулися в державі впродовж останніх років і призвели до подій на Сході України.

На переконання Світлани Онищук,  значимим є компонент соціальної згуртованості і у проведенні реформ.

«Сьогодні в державі завершується реалізація однієї із найбільш успішніших реформ – реформи децентралізації,   - зазначила управлінець. – Наразі на Прикарпатті вже створено 43 об’єднані територіальні громади, які завдяки соціальній згуртованості об’єдналися довкола наявних ресурсів, щоб утворити спроможну, самодостатню громаду, надавати та отримувати якісні соціальні послуги».

Під час засідання присутні напрацювали пропозиції та доповнення до Стратегії соціально-економічного розвитку області у відповідності до Державної стратегії регіонального розвитку України, обговорили умови міжрегіональної співпраці.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області