28 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13 жовтень 2020 | Майже на 305 мільйонів гривень зросли надходження ПДФО до зведеного бюджету від прикарпатських платників податків

Цьогоріч податку на доходи фізичних осіб надійшло на 304,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, впродовж січня-вересня від платників податків Івано-Франківщини до бюджету надійшло 3960,2  млн грн податку на доходи фізичних осіб. Із загальної суми надходжень до державного бюджету надійшло майже 1004,9 млн грн ПДФО, що на 76,3 млн грн більше ніж минулоріч. Місцеві бюджети Прикарпаття отримали 2955,2 млн грн цього податку, що перевищує показник минулого року на 228,4 млн гривень. Даний податок є основним джерелом наповнення місцевого бюджету і в структурі надходжень він займає позицію лідера – понад 65 відсотків загальної суми інших податків і зборів.

Основну питому вагу в надходженнях податку на доходи фізичних осіб, а це майже 90 відсотків, займає податок, що сплачується податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати, який складає 3527 млн гривень.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області