28 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
14 жовтень 2020 | На Снятинщині гідно відзначили День Захисника України, 78- ліття Української Повстанської Армії та День Українського козацтва

На честь глибоко духовного, патріотичного всенародного свята у Снятині біля пам’ятника Провіднику ОУН, Герою України Степана Бандери відбувся молитовний мітинг. Після звуків гімну "Ще не вмерла України" під святим Покровом Небесної Захисниці усіх народів священнослужителі, декан Снятинський Української Греко-Католицької Церкви Теодор Оробець та протоієрей Православної Церкви України Микола Марусяк відправили панахиду за полеглих захисників України, які у різні історичні епохи захищали рідну землю, хто після Революції Гідності пішов на Схід, щоб із зброєю, під градами і мінометами чинити смертельну відсіч московському агресору.

Усі присутні, представники влади району, захисники України, учасники російсько-української війни на Сході, члени районної організації Всеукраїнського Братства ОУН-УПА, колишні воїни-афганці, працівники державних установ, громадськість міста разом віддали честь живим воїнам, оборонцям територіальної цілісності та незалежності, а також хвилиною мовчання у скорботі вшанували пам’ять полеглих.

На святі усі заспівали «Многая літ» Україні і нашим славним захисникам, усім патріотам, людям різних професій, хто у різний спосіб захищає рідну країну від ворогів та різних загроз і викликів. Після мудрих настанов священників вітальні промови виголосили голова районної ради Іван Угрин, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, міський голова Анатолій Шумко. Усі щиро привітали краян із християнським та державними святами, дякуючи за подвиг усім захисникам, ветеранам УПА та бійцям АТО-ООС, бажаючи миру, перемоги і злагоди рідній державі.

Із привітаннями та мотивуючими зверненнями до краян виступили голова Снятинської районної організації Всеукраїнського Братства ОУН-УПА Ігор Юринець, голова ветеранської організації, представник Соборного козацтва України Василь Шиян та голова Спілки ветеранів АТО Снятинщини, учасник війни на Донбасі Василь Жовтяк. Під час урочистостей Василем Жовтяком було вручено нагороди обласної ради та облдержадміністрації "За бойову звитягу" ветеранам військових дій на Сході. У числі нагороджених військовий капелан о.Віктор Курилюк, який звернувся до зібрання із закликом молитися за загиблих та живих, пам’ятаючи про надто дорогу ціну нашого життя і незалежної України.

У фіналі заходу ведуча його Ірина Томаш продекламувала поезію про долю України та нашого багатостраждального народу.

В духовно-патріотичному піднесенні, під державними прапорами та бойовими знаменами, у військових одностроях та вишиванках учасники зібрання гідно вшанували свято свят. Представники влади, ветеранських організацій, захисники здійснили покладання квітів, віддавши шану пам’яті Героям Небесної Сотні, Провіднику ОУН Степану Бандері, полковнику УПА Василю Андрусяку та усім Борцям за волю України, пам’ятник яким знаходиться у міському парку Снятина – міста лицарської звитяги, землі, щедро скропленої кров’ю героїв.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області