28 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
15 жовтень 2020 | Віталій Федорів обговорив із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України перспективи розвитку культурного потенціалу області

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України, яка у рамках робочої поїздки завітала на Прикарпаття. Очолила делегацію заступник міністра Лариса Петасюк.

Спілкуючись із представниками міністерства, Віталій Федорів зазначив, що на сьогодні в області триває активна фаза реалізації об’єктів Національної програми «Велике будівництво», до переліку якої включено 15 освітніх та спортивних закладів. Наступного року у фокусі програми будуть реалізовані ще й п’ять об’єктів культурної сфери.

«Культурна і туристична палітра області є надзвичайно різноманітною, адже на Прикарпатті - понад чотири тисячі об’єктів культурної спадщини, сотня з яких мають статус національного значення, - резюмував Віталій Федорів. – Відрадно, що у 2021 році ми зможемо долучити до програми «Велике будівництво» визначні місця та споруди культурної спадщини, дати їм нове життя, зберегти та відродити їх для майбутніх поколінь».

Розповідаючи про мету поїздки, Лариса Петасюк відзначила, що Івано-Франківщина знана своїми талановитими майстрами народних ремесел. І саме на Прикарпатті збереглося найбільше серед усіх регіонів унікальних видів народних промислів.

Під час зустрічі також йшлося про реалізацію різноманітних культурних проектів в області та розробку національної програми розвитку культурної галузі.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області