28 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
15 жовтень 2020 | КНП СРР ''Снятинська ЦРЛ'' отримала унікальне лапароскопічне обладнання

За ініціативи голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, цими днями, на озброєння хірургів Снятинської центральної районної лікарні поступило сучасне лапароскопічне обладнання,  яке виводить лікарню на новий рівень медичного обслуговування.

Як розповів головний лікар Снятинської ЦРЛ Володимир Крокош, це дає можливість проводити великий спектр операцій на органах черевної порожнини, а також урологічних і  гінекологічних.

Придбали обладнання завдяки коштам з місцевого бюджету (400 тис.грн), завдяки фінансовій допомозі у вигляді одноденного заробітку виділеного працівниками райдержадміністрації, відділу культури, релігій, молоді та спорту, відділу освіти (480 тис. грн) та благодійних внесків пацієнтів Снятинської ЦРЛ (120 тис. грн.). Вартість обладнання – 1,02 млн. грн.

Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський подякував за нелегку працю та привітав медичний персонал районної лікарні з вагомою покупкою, зазначивши, що лише спільними зусиллями вдалось дійти до результату – придбання сучасної лапароскопічної стійки.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області