19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
1 грудень 2020 | Проведено інформаційно-просвітницьку бесіду з особами молодіжного віку, що перебувають на обліку в уповноваженого органу з питань пробації

В Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"Ця кампанія є міжнародною і проходить по всьому світу. У цей час сотні державних і громадських організацій з понад 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: створити соціальний простір, вільний від насильства. Шлях до цієї мети починається з невеликих кроків – насамперед з роз’яснення суті насильства та здобуття навичок протидії йому. Цільова аудиторія таких заходів охоплює всі категорії суспільства. І суб’єкти пробації не є винятком. Адже засуджені особи, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації, не завжди є агресорами, а часто виступають і в ролі жертв.  

 

27 листопада в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та в рамках співпраці фахівцями із соціальної роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вірою Савончак та Тетяною Ілітич  спільно з начальником Снятинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенієм Терентьєвим, а також за участі головного спеціаліста відділу Снятинське бюро правової допомоги Надією Лосєвою було проведено інформаційно-просвітницьку бесіду з особами молодіжного віку, що перебувають на обліку в уповноваженого органу з питань пробації.

 

Метою бесід було підвищення рівня розуміння та обізнаності про всі форми насильства та можливі шляхи його подолання, принципи розірвання кола «кривдник-жертва». Також фахівцями районного центру та безоплатної правової допомоги було роздано інформаційні листівки для суб’єктів пробації зі службами та номерами телефонів за якими вони зможуть звернутися у разі необхідності.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області