1 грудень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
28 грудень 2020 | Держпродспоживслужба закликає: стережіться шахраїв!

За інформацією деяких представників ресторанного бізнесу Прикарпаття, в області мають місце випадки шахрайських дій з боку невстановлених осіб, які називають себе працівниками Держпродспоживслужби і, створюючи видимість проведення перевірок, намагаються чинити тиск на суб’єктів господарювання, вимагаючи незаконної винагороди.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання усіх форм власності: посадові особи головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Закликаємо суб’єктів господарювання:

1. Стережіться шахраїв! Не допускайте до перевірок невстановлених осіб, котрі не представили вам відповідні документи:

- при здійсненні планового або позапланового заходу державного нагляду (контролю) це – посвідчення (направлення) та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу органу державного нагляду (контролю);

- при проведенні моніторингових відвідувань це – копія наказу про проведення моніторингу та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу.

2. При виявленні, на ваш погляд, неправомірних дій з боку посадових осіб районних, міських управлінь, відділів головного управління Держпродспоживслужби в області – подавайте відповідні звернення із зазначенням конкретних прізвищ працівників та суб’єктів господарювання.

Якщо посадові особи головного управління Держпродспоживслужби в області порушують процедуру проведення перевірки чи моніторингового відвідування, схиляють вас до неправомірних домовленостей, вимагають грошової чи будь-якої іншої винагороди – звертайтеся до Національної поліції – тел. 102; на гарячу лінію головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області – тел. 0342-511389; за тел. 050-6702529, або до районних, міських управлінь, відділів  (адреси та контактні телефони  - за посиланням).


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області