22 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
5 лютий 2021 | Видавців Прикарпаття запрошуємо долучитися до акції зі збору книг для закордонних українців

Державний комітет телебачення і радіомовлення України звернувся до українських видавців із проханням підтримати Міністерство закордонних справ України у проведенні заходів для закордонних українців із відзначення ювілеїв наших відомих особистостей. У цьому році на державному рівні будемо відзначати 150-річчя від дня народження Лесі Українки та Василя Стефаника, 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди.

Міністерство закордонних справ України планує передати українським суботнім та недільним школам за кордоном україномовні друковані видання.

На таку ініціативу вже відгукнулася низка видавців. Зокрема, державне спеціалізоване видавництво «Либідь» готове передати 33 книги, серед яких твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, Ліни Костенко, Івана Дзюби, Валерія Шевчука та інших авторів. Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури «Дніпро» підготувало для відправки 17 книг українських авторів. Також національне видавництво дитячої літератури «Веселка» має намір передати серію книг української та світової дитячої класики українською мовою, а державне спеціалізоване видавництво «Мистецтво» запропонувало поповнити бібліотеки українських шкіл за кордоном мистецькими альбомами. Видавничий дім «АртЕк» підготував до відправлення науково-популярні видання.

Загалом для задоволення культурних потреб закордонних українців вже зібрано понад 80 творів українських класиків та сучасних авторів.

Пропонуємо видавцям Прикарпаття долучитися до цієї акції. Водночас додамо, що на виконання регіональної цільової програми «Відзначення в області 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році» з обласного бюджету профінансовано видання зібрання творів Василя Стефаника у 3-х томах 4-х книгах, підготовленого науковцями Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області